Значення татуювання короп

Значення татуювання коропРізновидом татуювання риби є короп. Він має таке значення, як сила, безстрашність, сміливість і впертість.

На сьогоднішній день, коропа частіше можна зустріти в акваріумах, як декоративну рибку. А в татуюваннях використовують його зображення часто в поєднанні з водою або різними азіатськими знаками. Сама історія цієї неймовірно цікавої і в той же час таємничої риби починається ще дуже давно, в японських культурах.
Ніхто не здивується, що ще зовсім малий час назад карпа вважали непримітної рибкою, яка водилася тільки в річкових водоймах, болотах і рідко являла себе людському оку. Але в ході історії, вид риби короп дуже змінився і збагатився. Сьогодні можна зустріти види цієї риби, які просто переливаються барвами у воді і нагадують дорогоцінні камінчики… Дивно, але в країнах Азії саме карпа піднесли до символу цих країн, так само як і лотос, і сакуру!

Найпоширеніше значення, яким наділяють коропа — це удача і везіння. Розшифровка сенсу, який несе цей малюнок можна розділити на два погляди-китайський і японський.

Згідно з японськими переконаннями, Короп є виключно чоловічим знаком. Навіть вдома люди часто прикрашали зображенням саме цієї риби, коли в сім’ї народжувався маленький хлопчик! Не виключено, що саме з цієї причини пізніше коропа стали вважати символом сімейного надбання і благополуччя. Чорний Короп символізував главу сімейства-батька, Червоний-матір, синій і білий-символ Сина, а рожевий — дочка.

Також прийнято вважати, що коропи все своє життя проводять в боротьбі! Це і боротьба з природними умовами, течіями, пошуками засобу виживання і їжі. Саме тому цьому зображенню часто приписують значення любові і прагнення до життя, сили волі і здатності знаходити способи виживання.

Найчастіше такий малюнок вибирають впевнені в собі і цілеспрямовані люди, які з легкістю справляються з життєвими труднощами і проблемами на їх шляху. Підійде таке татуювання для тих, хто не боїться міняти себе і навколишній світ, тому, хто не вірить в долю — тільки собі і своїм силам. Татуювання з коропом може вигідно підкреслити всі ці якості її носія!

Якщо говорити про інший погляд на цей вид риб — Китайський – то у них прийнято вважати коропа королівським образом. Саме з цієї причини він асоціюється в Китаї з владою, перевагою над світом. Також існує легенда, що короп, у якого вистачить сил і завзятості дістатися самостійно до самого верху Жовтої ріки до Воріт Дракона, і сам перетвориться на дракона! Це надає йому ще одне значення-натхнення і спрага до нових, неймовірним і складним цілям і мріям.

У Китаї впевнені, що візерунок на тілі у вигляді коропа обов’язково принесе Боже благословення його носію. Також вважають, чим більше за розміром малюнок, тим більше радості і везіння принесе Короп.

Загалом же, татуювання коропа має значення незалежності, надихає на нові подвиги і цілі, допомагає протистояти будь-яким труднощам.

Якщо все перераховане вище про вас, вперед до мети! Записуйтеся до вподобаного майстра на консультацію.