Значення татуювання карти

Значення татуювання картиЯкщо вірити твердженням одних з кращих майстрів татуювання у Києві, то татуювання у вигляді гральних карт має досить велику популярність. Зазвичай вони мають такі значення-це удача і азарт, гріх і повага, богохульство.

Також фахівці відзначають, що таке татуювання може нести як негативний посил і сенс, так і позитивний. Як свідчать історії та теорії, символи і знаки для сучасних карт були позичені зі знаменитих і таємничих карт Тарро.

Здавалося б, що може бути поганого і недоброго в звичайних і звичних для кожного азартних картах, в які люди грають ще з дитинства. Але якщо задуматися над цим питанням, кожен знак з мастей карт має своє певне значення і сенс…

Значення ж самого татуювання з картами в більшості своїх випадків залежить саме від масті, в якій намальовані і вибрані карти на тілі. Таке розмежування і поділ значень карт по їх мастям запропонувала, як не дивно, християнська релігія. Адже саме християни не сприймають такі азартні ігри і сприймають їх як неповагу до Бога і Ісуса Христа, його прийняття людського гріха і жертовної смерті на благо людей, як богохульство. Вся загадка і причина в той же час в тому, що для релігії картки є так званими Страстями Христовими. Масть піки має значення образу списа, яким було пронизано Ісуса. Масть бубна-це символ цвяхів, якими прибивали його до хреста. Масть хреста — знак хреста, на якому Його розіп’яли. Масть чирва — це губка, просочена оцтом, яку давали Христу, щоб збільшити біль, яку він і так відчував.

З цієї причини, варто дуже добре задуматися, а чи готові Ви нанести на своє тіло татуювання з такими символічними значеннями? І чи не стане воно фатальним, чи зможе принести вам шкоду його значення?

Хоча також не можна приховати і той факт, що дуже тривалий час багато критиків і фахівців намагалися спростувати такі значення і факти і намагалися довести, що в гральних картах немає нічого недоброго, а навпаки вони вельми нешкідливі. При цьому більшість все-таки залишилися при своїй думці про порочність карт.

Досить популярне і унікальне значення татуювання у вигляді карт має в місцях не таких віддалених, в місцях позбавлення волі для ув’язнених. Ніхто не стане сперечатися, що про гріхи і не правильний спосіб життя там згадують не так часто. Найчастіше набити на своєму тілі татуювання з картами, звичайно ж, вирішують саме картярі і шулери, які живуть за такими карткових законами. Також в тих місцях значення карт може відрізнятися і від їх масті. Згідно з цим навіть складається власна ієрархія для ув’язнених. Так для них масть хрести була властива для злодіїв в законі, піка — авторитетним злодіям, чирва — блакитним і опущеним, а бубна — шахраям і блазням.

Також не варто обділяти увагою і значимість місця нанесення татуювання з картами. Наприклад, король масті Хреста могли набивати собі тільки найбільші авторитети, які в місцях позбавлення волі провели дуже багато років ув’язнення. Для них король — це знак влади і поваги. Дама ж для них є образом жінки, при чому вона може бути як улюбленою, так і ненависною.

У сучасній культурі люди дуже рідко звертають увагу на такі значення татуювання з гральними картами. Вони сприймають образ карт як знак удачі і азарту. Хоча також відзначимо, що кожна людина в праві самостійно приносити в свої татуювання свою особисту думку і тлумачення зображення.

Також варто і згадати про татуювання з тими самими ворожими картами Тарро. Звичайно ж, їх у вигляді татуювання можна зустріти набагато рідше. Хоча варіантів і видів їх виконання набагато більше. А значень, відповідно, також багато.