Значення татуювання Кінг-Конг

татуювання Кінг-КонгКінг-Конг-улюблений кіно персонаж мільйонів. Він особливий, впізнаваний і цікавий. Тому багато фанатів наносять його на шкіру у вигляді тату. При цьому у даного образу є і символіка. Розберемо значення татуювання Кінг-Конг.

Всім нам відомий Кінг-Конг як горила величезних розмірів, що прийшла до нас з кінематографа. Вперше кіно про нього вийшло в 1933 році, і з тих пір він зустрічався у безлічі фільмів, мультфільмів, ігор, серіалів, коміксів і тд.. І звичайно ж, любителі тату-культури часто вибирають його в якості ідеї для натільних малюнків.

Значення татуювання Кінг-Конг — це твариний початок, сила, міць, могутність. Звичайно, таку ідею частіше вибирають фанати персонажа і відповідних фільмів. Однак мотивація може бути й інша. Наносити на шкіру зображення тварин люди почали ще в давнину, коли був поширений тотемізм — віра в те, що певна тварина протегує роду людини. При цьому мавпа — образ дуже суперечливий. У культурах одних народів вважалося, що вона прообраз гріха, хитрості, брехні і агресії. У той час як в інших культурах, наприклад на Сході, її вважали символом мудрості та інтелекту, почуття гумору і стійкого характеру. Так що значення татуювання Кінг-Конг буде залежати в першу чергу від ставлення власника тату до цього образу.

Горила — сильний і потужний примат, що було підкріплено образом Кінг-Конга в кінематографі. Тому найчастіше його в якості ідеї для тату вибирають чоловіки, охочі таким чином підкреслити свою мужність, внутрішній стрижень, твариний початок і силу. При цьому, така людина показує, що при необхідності він зможе за себе постояти і захистити своїх близьких. Дівчата майже ніколи не вибирають такий малюнок, а якщо вибирають, то значить, що це сильна і вольова натура. Найкраще робити такі татуювання у великому розмірі і в реалістичному вигляді. Тоді малюнок на шкірі виглядає максимально ефектно, при чому як в чорно-білому, так і в кольоровому варіанті.

Часто тату Кінг-Конг виглядає як горила, велика і люта; найчастіше — зі зловісним оскалом. Також часто вибирають конкретний кадр з улюбленого фільму з цим героєм. Наприклад, ефектно виглядає відомий кіно-момент, коли величезний Кінг-Конг тримає в руці дівчину, яка у порівнянні розмірів виглядає як лялька. Звичайно, для втілення такої ідеї знадобиться велика ділянка шкіри і досвідчений тату-майстер.