Татуювання кіноакторів

Незважаючи на все свою воістину величезну різноманітність, всі татуювання виконують єдине завдання – роблять свого власника унікальною людиною, яка зовсім не схожа на оточуючих.

Якщо при нанесенні і догляді за татуюванням дотримувалися всі професійні рекомендації, то воно буде прикрашати людське тіло до останніх миттєвостей життя.

Знаменитості світу кінематографа також дуже поважають татуювання, адже символи, знаки і візерунки дають їм можливість ще більше віддалитися від звичайних смертних, які не зважилися на таку радикальну зміну власної зовнішності. Крім того, чим більш незвично виглядає малюнок на зоряному тілі, тим більшу увагу він здатний привернути. Безліч зірок світу кіно може похвалитися наявністю далеко не одного татуювання.

Серед представників чоловічої половини зірок кінематографа, звичайно, найбільшої уваги заслуговує Денні Трехо – відомий американський актор, який прославився завдяки ролям бандитів з Мексики і індіанців. Важко уявити, що Денні зміг би досягти такого успіху, якби не його фактурна зовнішність, якій додають значущості безліч татуювань на грудях і руках актора. Примітно, що більшість натільних малюнків Денні зробив, перебуваючи в різних в’язницях Сполучених Штатів, яких він змінив чималу кількість.

Зірка Голлівуду і справжній секс-символ Джонні Депп почав покривати своє тіло татуюваннями ще в 17 років. Багато шанувальників актора знають про його індіанське коріння, а тому не виглядає дивним той факт, що на плечі Джонні красується голова індіанця в пір’ї. Над головою красується напис “Winona Forever”, колись присвячена Вайноні Райдер, коханій жінці Деппа. На жаль, поступово почуття пари згасли, і вони прийняли рішення про розставання, але ось татуювання залишилася назавжди. Також на тілі Джонні можна відшукати багато інших татуювань: різноманітних магічних символів і написів, об’ємних або присвячених улюбленим родичам.

З вітчизняних акторів можна виділити Дмитра Нагієва, який вирішив прикрасити свою ліву руку написом на латині, яку можна перекласти як “Я тебе люблю, залишайся зі мною”. Не так давно актор також набив на руці католицький хрест, про точне значення якого Дмитро поки вважає за краще не говорити.