Татуювання кіноактрис – загадки, символи, таємниці

Публічні люди, обласкані славою і популярністю, поспішають радувати своїх шанувальників і незвичайними татуюваннями, розміщуючи їх в самих різних місцях. Для кожної з кіноактрис, які зробили татуювання, вона є не просто малюнком на тілі, а дійсно чимось значущим в їх житті.

Спину Анджеліни Джолі прикрашають фрази з буддистських молитов. Памела Андерсон демонструє малюнок колючого дроту на передпліччі, а на шиї у Ріанни красуються милі зірочки. Доріжку із зірок також можна побачити на лівому плечі Сієни Міллер. Меган Фокс на урочистостях блищить з татуюванням у вигляді шекспірівської цитати з «Короля Ліра», а на її правій руці розмістився портрет прекрасної Мерилін Монро. На спину і плечі зірки кінофільму «Триста спартанців» Олени Хеді пурхнула витончена квітка лотоса і метелики, які ніби присіли на хвилинку.

Єва Лонгорія Паркер увічнила дату свого весілля, вигравіювавши її римськими цифрами у себе на руці, 07.07. 2007р. – красива дата для красивої актриси. А на шиї у Єви можна розгледіти татуювання, яке означає командний номер чоловіка-баскетболіста – цифру 9, нині вже колишнього чоловіка. Татуювання Хейден Паннетьєр на спині стверджує гасло – “Vivere”, що перекладається як «жити». Не менш філософічна тату Тіли Текіли на плечі у вигляді афоризму – ” C’est la Vie!» (Таке життя!). Мудрістю віяло від тату Еван Рейчел Вуд у вигляді цитати Едгара По, актриса зізналася про наявність на її тілі 9 татуювань.

У Келлі Озборн чимало татуювань, і черепа, і крило ангела, і синтезатор, і якір – багатогранна натура зірки проявляється і в таких екстравагантних тату на її тілі. Для Вікторії Бекхем тату на шиї – ще одне підтвердження відданості й вірності своєму коханому, вона свідчить про те, що вони належать лише один одному. Красива рибка плаває на щиколотці Шарліз Терон, а актриса Христина Епплгейт вирішила прикрасити щиколотку тибетськими символами.

Алісса Мілано розмістила чотки у себе на спині, а Міна Суварі – лева з грізною фразою «Сила слова». А з лівого плеча італійської актриси Азія Ардженто дивиться «третє око». Ніколь Річі «намалювала» собі ангельські крила на спині, а на нозі витатуювала хрестик на ланцюжку. У Скарлет Йохансон є власне сонце на руці – кольорове татуювання у вигляді сходу світила. За її словами, воно скрашує сумні моменти її життя, але розгадати її таємницю можна навіть не намагатися, справжня причина, з якої зроблене це чудове тату, глибоко особиста.