Кинджал татуювання, ніж – значення татуювань

Кинджал татуювання, ніж - значення татуюваньСимволи кинджала і ножа зустрічалися в різні часи і в різних культурах. У ацтеків кинджали з обсидіану символізували владу богів. На Близькому Сході вони асоціювалися з жертвопринесенням і, в більш широкому сенсі, зі смертю. Це значення символу характерно для багатьох армійських татуювань. Завдяки можливості швидко і безшумно вразити ворога ножем в ближньому бою він став символом швидкої і невідворотної смерті.

У Середні віки кинджал став необхідним атрибутом будь-якого лицаря, його останньою лінією оборони, а також засобом надання “останньої милості” пораненому товаришеві. Крім того, позолочений і прикрашений дорогоцінними каменями кинджал говорив про багатство і високий ранг його володаря. Саме лицарська практика застосування кинджала як останнього способу відстояти свою честь стоїть біля витоків появи тату, що зображає кинджал,  з якого капає з клинка кров’ю. Це зображення символізує безстрашність і готовність до кінця битися за свою честь.

Зображення ножа або кинджала, пронизуючого череп, є символом смерті. Ця тату спочатку використовувалася в країнах Південно-Східної Азії в якості амулета, що захищає від холодної зброї. Кинджал, пронизуючий серце, говорить про зраду коханої. Крім того, така тату може вказувати на цинічне ставлення її власника до таких понять, як романтика і любов.

Ніж, що знаходиться в зубах  черепа, символізує готовність до активних дій. Така тату бере свій початок в середовищі піратів 17 століття, які використовували це зображення, як піратського прапора, та і наносили його на тіло. Цей символ означав готовність піти на смертельний ризик заради видобутку або просто зі своєї вдачі. Звідси пішло і сучасне значення цієї тату, що означає готовність піти на все.

Ніж, що пронизує тіло людини, говорить про духовну рану володаря татуювання, про його втому від навколишнього світу. Крім того, така тату символізує несправедливість життя.