Значення татуювання кленовий лист

Вважається, що татуювання з зображенням кленового листа може мати такі значення татуювання-це вірність і любов, стійкість і доброта, світ і незламність.

Всім відомо, що кленовий лист є частиною державної символіки в Канаді. Напевно, саме цим він і зобов’язаний Канаді своєю популярністю. Він зображується на національному прапорі країни, а патріотично налаштовані жителі Канади часто роблять собі татуювання або малюнки на тілі у вигляді цього листа в знак вірності й відданості своїй батьківщині.
Вважається, що кленовий лист червоного кольору, який має аж одинадцять кінців, є символом національної свободи, образом всіх громадян Канади і збройних сил країни. Саме з цієї причини дуже часто на військових формах їх службовців зустрічається патріотична емблема у вигляді листа клена. До того ж його можна також знайти на гербах або емблемах, знаках державних будівель і установ, на канадських монетах і грошах. А вже ближче до закінчення двадцятого століття цей знак і зовсім став символізувати мир і добро у всіх країнах.

У країнах Азії, в тому числі і в Японії з Китаєм, кленовий листок вважають символом любові і закоханих. Дуже часто в давні ще часи малюнок листа гравірували люди цих країн на своїх ліжках. Та й самі меблі були зроблені з дерева клена. Та й взагалі за своєю природою клен вважається дуже сильним, стійким до морозів і вітру деревом. Тому з повною впевненістю можна говорити, що це ще й символ стійкості й непереможності людського духу, фізичної сили.

Для стародавніх кельтів також був популярний образ кленового дерева і його листя. Для них це був символ боротьби за свою душу і своє внутрішнє «Я». Вони вважали, що це дерево здатне налаштувати людину на перемогу, подолання будь-яких труднощів у житті, до перемог.

Що ж говорячи про наших давніх предків, то для них це було мало не священне дерево. Вони його називали, правда, по-своєму — явір. У слов’янських легендах і небилицях досить часто можна було зустріти явище перетворення людини саме в ЯВІР. В сербській культурі вірили, що на весні, коли вся природа розпускається і оживає після холодної зими, людина, у якої добрі думки, прихилившись до дерева, допоможе йому розквітнути і озелениться. Людина ж з поганими помислами тільки засушить його листя і коріння. У Польщі вважали, що Кленовий лист-це знак людей, що пішли в інший світ. Також у них було прийнято труну для померлої людини робити саме з кленового дерева. Вони вірили, що воно здатне відганяти і оберігати бездиханне тіло від демонів і злих сил.

Жінки в татуювання кленового листа зазвичай вносили значення молодого хлопця або чоловіка, красивого, стрункого і незалежного. Для німців він був символом краси життя. А в українських віруваннях опале листя асоціювалося з прощанням і розставанням з коханою людиною.

Що ж кажучи про сучасні асоціації, то клен зазвичай має значення осені та осінньої печалі. Для ув’язнених таке татуювання є ознакою того, що її власник ще молодий і недосвідчений злочинець, який тільки почав свою незаконну і злочинну діяльність. Для парних тату клен має позитивне значення — це доказ і в деякому сенсі клятва у своїй вічній любові. Навіть якщо взяти саме слово клен, може вийти абревіатура зі словами «клянуся любити його/її вічно»!

Так що, підводячи підсумки, відзначимо, що татуювання кленового листа може мати багато значень і напрямків. Головне-це самому зрозуміти, яке з них вам ближче і важливіше.