Конюшина – значення татуювань

Конюшина - значення татуюваньКонюшина – це одна з найпопулярніших рослин світу, тому татуювання з його зображенням користуються величезним попитом. Класична конюшина має всього три листа, які символізують дійсно приголомшливі речі : хоробрість, красу, силу духу, силу природи, щастя.

Зображення конюшини характеризує свого володаря як людини сміливої, спритної, духовної. Жінку з символом конюшини можна описати як красиву, ніжну і витончену особу.

Рослини якими б вони не були, як малюнки для тату, завжди символізують єдність з природою, любов до неї. І, природно, неймовірна досконалість, різноманітність, неоднозначність.

Крім трилистої конюшини, існує четирехлістна. І хоча її реальність спірна, але ця рослина згадується в багатьох міфах і легендах. Її знахідка вважається рідкісною удачею, а хто знайшов його – щасливчиком! Четирехлистна конюшина є частим малюнком для тату. Вона вважається оберегом, талісманом, що притягує удачу. Зображення такої конюшини роблять саме заради сприятливих подій в житті і заради того, щоб фортуна повернулася до людини обличчям. Зображення конюшини часто наносять на тіло разом із зображенням сонечка, що робить тату ще більш сильним талісманом.