Значення татуювання клоун

татуювання клоун
Клоун-один з найбільш суперечливих символів в тату-культурі. Не дивно, адже ставлення до них у різних людей кардинально різне. Хтось асоціює їх зі святом, а хтось дуже їх боїться. Тому перш ніж вибирати таку ідею, варто добре розібратися в значенні татуювання клоун.

З одного боку, клоуни-це циркові веселуни, які покликані дарувати радість і сміх. Тому у багатьох людей клоун асоціюється з дитинством, безтурботним і веселим періодом, яскравими спогадами про походи з батьками в цирк. Часто люди вибирають таку ідею для свого натільного малюнка, і зображують його веселим і яскравим, кольоровим і барвистим. Така картинка на тілі буде приносити позитив і нагадувати про приємне.

Однак, значення татуювання клоун може бути й іншим. Відомий факт, що коулрофобія-дуже поширене явище. Це незрозумілий страх, який виникає у людини при вигляді клоуна. Ця тема набула великої популярності в кінематографі та літературі. Сам король жахів-Стівен Кінг використовував цей образ у своїх бестселерах. Клоуни часто фігурували як негативні персонажі: злі, брехливі, підлі і хитрі. Їх посмішка часто виглядає не як мила і добра, а як зловісна усмішка і зовсім не викликає довіри і симпатії. Тому в татуюваннях, в тому числі часто клоуна зображують саме злим. Останнім часом в моду входять такі татуювання в реалістичній манері. Це завжди великі малюнки на об’ємних ділянках шкіри. Виглядають такі тату дуже ефектно і яскраво. Зображують в такому вигляді як кольорові, так і чорно-білі зображення клоуна, зі зловісними поглядом і посмішкою.

Значення такого татуювання буде залежати від конкретного зображення. Часто люди в чомусь асоціюють самих себе з їх рисами. Наприклад, клоун може бути символом хитрості і гострого розуму, спритності і навіть уміння маніпулювати. Безумовно, навіть якщо цей персонаж є злим, в харизмі і чарівності йому точно не відмовиш. Ця асоціація переноситься і на символізм натільного малюнка.

В тату клоуни бувають різні: цирковий добрий веселун, королівський уїдливий блазень, везучий Джокер, зловісний демон. З виходом нової, гучної екранізації роману Стівена Кінга “Воно”, образ клоуна знайшов новий виток популярності. Саме персонажа з цього кіно і наносять на шкіру у вигляді великих реалістичних тату. І виглядає це неймовірно ефектно. Найголовніше — знайти досвідченого тату-майстра.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...