Тату “Полуниця” – значення татуювань

Тату "Полуниця" - значення татуюваньЯк всі ми звикли називати фільми, літературу та друковані видання пікантного змісту? Правильно, – полуничкою. З урахуванням такої особливості без проблем можна зробити висновок про те, що ця неймовірно смачна і соковита ягода – досить відвертий символ сексуальних відносин і флірту. Полуниця означає спокусу, захоплююче і смачне спілкування.

Таюча, ніжна і запашна – ця ягода є уособленням того задоволення, яке отримує тіло, її пов’язують з дотиками партнерів один одного, любовними ласками і іграми.

Татуювання у вигляді полунички ідеально підходить для романтичних молодих панянок, які не червоніють при слові “секс”, люблять відверті розмови і пристрасно віддаються любові з бажаним партнером. Звичайно, на чоловічому тілі тату у формі цієї ягоди абсолютно не виглядає, будучи виключно жіночої прерогативою.

Цікаво, що ще з часів Стародавнього Риму полуниця вважалася потужним афродизіаком, а також символізувала Богиню Любові Венеру. Дана особливість ще раз підтверджує те твердження, що полуниця-це символ хтивості і любовних утіх.

Нерідко тату у вигляді полунички наноситься на вельми відверті ділянки тіла – в районі пупка, на внутрішній поверхні стегна, на сідницю або внизу спини.