Що потрібно знати, перш ніж зробити татуювання кобри?

Що потрібно знати, перш ніж зробити татуювання кобри?
Якщо говорити не про всіх зміq загалом, а конкретно про кобру, вона має значення влади, мудрості, небезпеки і підлості!

Саме кобру виділяють серед всіх інших змій! Вона просто вражає своїм ставленням до самої себе. Багато культур з повагою і побоюванням ставляться до неї. Часто можна почути думку, що це священна істота!
Якщо говорити саме про татуювання кобри, то вони мають значення небезпека, мудрість, родючість, підлість і відродження.

У стародавньому світі, зокрема Єгипті, змій пов’язували з потойбічним світом. Навіть у гробницях фараонів знаходили кобр. Мабуть, їх там залишили для їх захисту. Також, згідно з давніми історіями, саме кобр використовувала Клеопатра для вбивств, і що цікаво, для лікування теж. Навіть на своїх коронах Тутанхамон завжди залишав місце для зображення шиплячої кобри. Крім того, кобра завжди вважалася частиною образу бога сонця Ра. Вважаючи кобру символом сили, влади і мудрості, її часто зображували на храмах. Споконвіку до неї ставилися дуже обережно і з побоюванням. Адже саме їй приписували силу забирати і рятувати людські життя!

Якщо згадати про Індію, то з давніх часів і понині кобру вважають священною, наділяючи її образ неймовірною і могутньою владою і силою. У цій країні побачити кобру — хороша прикмета. Вони допомагають людям у винищенні дрібних гризунів. Також існує повір’я про священну кобру Нага, яка охороняла всі скарби.
Буддійські вірування кобру звеличують, як рятівницю і захисницю. У деяких розповідях згадується про кобру, яка рятувала Будду від спеки. Її вважають ще символом людських інстинктів. Також ходять розповіді про семиглаву змію, яка символізує зв’язок землі і небес.

Найнебезпечнішою і отруйною по праву вважають Королівську кобру. Нею захоплюються, її бояться! Це воістину справжній символ небезпеки! Зауважимо, що татуювання з таким зображенням, може мати значення смерті!

Крім усього страхітливого, змії символізують і вічну молодість. Таке значення їм присвоїли за рахунок їх здатності скидати шкіру. Через це її також вважають символом вічної молодості і безсмертя. Також їй притаманні і жіночі якості — родючість, материнські інстинкти.

Кобра втілює в собі і жіночність, граціозність, і святість, і небезпеку, і смерть! Це все, безумовно, викликає страх і разом з тим неймовірний інтерес до цього персонажа.

Всім бажаючим набити татуювання кобри, сміливо в тату салон!