Ловець снів, Кокопелі та інші Індіанські символи в тату

Ловець снів, Кокопелі та інші Індіанські символи в тату

Індійські татуювання насичені сенсом і неймовірно красиві. Одним з відомих татуювань вважається «Ловець снів», що привертає увагу своєю барвистістю і загадковістю.

Ловець снів – знаменитий талісман і оберіг. Павутинка, вибита в амулеті, що здатна відловлювати негативні сни і мислеформи, дозволяючи людині спати міцним, спокійним сном. Завдяки його силі, за індіанським легендами, до людини були нездатні наблизитися злі духи. У сучасному світі ставлення людей до цього символу просякнуте обережністю і повагою але, тим не менш, його яскраві фарби і різноманітність варіацій як і раніше приваблює.

Символ-оберіг радять розташовувати на плечі, або шиї, таки чином вона знаходиться в безпосередній близькості від голови, що дозволяє тату прийняти думки і сни. Але прийняти захисну силу татуювання неможливо без безсумнівної віри в її властивості і глибинного пізнання суті символу.

Ще одним популярним індіанським символом є Кокопеллі, бог достатку, що посилає родючість, рясний урожай і добробут. За переказами він блукав по світу в людській подобі і завжди носив з собою флейту. Його прихід ніс за собою зміну погодних умов.

На татуюванні Кокопеллі виглядає як горбатий, з флейтою в руці, чоловічок. Деякі вважали його обманщиком, хтось називав богом історій. Однак в сучасному світі подібне тату означає дух веселощів і пустощі. Образ самотнього, маленького мандрівника зберігається на всіх татуюваннях з його зображенням.

Татуювання-тотеми покликані захищати господаря від неприємностей. Птахи, тварини і навіть рослини вважалися хранителями душі і життя людини. Раніше, для визначення тотема, індіанцям доводилося враховувати різноманітні знаки, вивчити поведінку обраної тварини, що нерідко допомагало в полюванні. Сьогодні тотеми більше відображають характер і риси людини.

Ще одне характерне татуювання індіанця. У давні часи наносити подібну прикрасу дозволялося виключно вождям племені. Татуювання індіанець символізує любов, без якої уявити собі життя вкрай важко. Сьогодні такий малюнок вважають за краще чоловіки, так як бажання бути в сім’ї головним, а значить бути вождем племені, для них більш притаманне, ніж жіночій статі. Наноситься татуювання як в темних, так і в світлих тонах, але в першу чергу воно являє собою талісман щасливого кохання.