Значення татуювання Кокопеллі

Значення татуювання Кокопеллі
Тату-майстри стверджують, що значення такого незвичайного татуювання, як Кокопеллі — це творчість, сексуальна енергія, веселощі і дітонародження.
Стародавні індіанці вважали так званого Кокопеллі богом родючості і достатку. Вони вірили, що саме він послав індіанському народу дари родючості, урожай і земний добробут людства. Також на більш доступній мові цього бога називали богом молодят і їх нових сімей.

Народи молилися Кокопеллі, віруючи, що він виконає всі їхні мрії. Бажання і надії на життя. Як свідчить легенда стародавніх індіанців, він подорожував по селах, дворах жителів сіл. Зовні він нагадував звичайну людину, хоча при собі завжди мав музичний інструмент-флейту. Люди завжди знали, відчували і розуміли, коли Кокопеллі заходив до них на землю. Адже саме з його приходом на зміну зими наступала весна, а весну змінювало літо і так далі. Та й втім всі погодні зміни люди приписували саме йому.
Якщо говорити про Кокопеллі виключно як про татуювання на тілі людини, то воно має тільки хороші і позитивні смислові значення. Хоча при цьому зображують його зазвичай не в найпривабливішому вигляді-згорблений чоловічок, який грає на флейті. Волосся його нагадували якісь антени, які дивляться в різні боки. Таке татуювання несе собою значення веселощів і радості, пустощів і божевілля, творчість і сексуальну енергію. Для індіанської культури і традицій це досить поширене значення в мистецтві натільної малюнка.

Вважається, що людина, яка набила собі таке татуювання зазиває в своє життя веселощі, при цьому забуваючи про встановлені правила і норми в суспільстві, не боячись докорів і нерозуміння з боку оточуючих. Носій такого татуювання завжди в позитивному і доброму настрої! Його просто розпирає від любові до життя і він готовий ділитися таким настроєм з усіма іншими, насолоджуючись усіма принадами життя. Також варто відзначити, що малюнок Кокопеллі найчастіше роблять собі люди творчих професій-художники, співаки, музиканти, письменники і артисти будь-якого жанру.
На сьогоднішній день існує дуже багато всіляких різновидів даного зображення — Кокопеллі. Хоча основним елементом малюнка все-таки завжди залишається невеликий чоловічок, що грає на флейті. На жаль, такий позитивний знак не набув великої популярності серед людей країн СНД. Хоч як би хотілося, щоб в наших країнах було побільше веселощів, радості і любові! Хто знає, а раптом татуювання Кокопеллі зможе зробити світ щасливішим?) Напевно, головне вірити в цю силу!

До того ж таке татуювання може підійти і безпосередній, бешкетній людині. Адже Кокопеллі ще й стародавні індіанці вважали одним з тих, хто не згоден миритися із загальноприйнятими законами, а любить робити і жити по-своєму. І від цього він тільки щасливий! До речі, до того ж цей бог-покровитель дітонародження, піклується про родючість і сільське господарство народу.
Загалом, такий малюнок Ідеально може підійти веселій, оптимістичній, позитивній людині. Якщо ви себе вважаєте саме таким або ж хочете додати фарб і яскравості до свого життя-сміливо йдіть в тату-салон! При чому місце нанесення татуювання абсолютно не впливає на його значення. Єдине, Вам потрібно буде вирішити для себе — чи хочете Ви, щоб всі навколо бачили, чому у вашому житті так багато веселощів чи ні…