Значення татуювання колос пшениці

татуювання колос пшениціБагато людей хочуть знайти оригінальну, незвичайну ідею для майбутнього татуювання. При цьому, для них дуже важливий символізм малюнка. Тому на шкірі людей можна зустріти настільки несподівані малюнки, як наприклад, колосок. Розглянемо, в чому полягає значення татуювання колос пшениці.

Колосок пшениці — це прообраз хліба. А хліб — це символ сім’ї, домашнього тепла, турботи і любові. Також колос уособлює достаток, благополуччя у фінансовому сенсі, і в сімейних відносинах.

Значення татуювання колос пшениці має давню історію. Колосок дає нове життя пшениці, адже кожне зернятко з нього може переродитися в нову рослину. Таким чином, з давніх-давен колос асоціювався з відродженням і новим життям. Наприклад, стародавні римляни використовували його на похоронах. Таким чином, татуювання з ним буде означати нові починання, і успіх в будь-якій новій справі, за яку візьметься людина.

Особливе значення пшениці надається в християнстві. Адже всі ми знаємо, як Ісус роздавав своїм учням хліб, позначаючи його своїм тілом. Тому колос, як прообраз тіла, має ще й дуже духовне, сакральне значення. До речі, таке ж уособлення колоска і божества існувало у віруваннях різних народів світу. Також він асоціюється з надією на щасливе майбутнє, процвітання як матеріальне, так і духовне зростання.

Саме в релігіях різних народів світу пшеницю вважають символом жертовності. Так що про людину, яка обере таку ідею, можна сказати, що їй знайоме співчуття і співпереживання, вона вміє жертвувати собою заради інших людей; вона добра і жаліслива.

Також колос пшениці асоціюється з роботою і працею. Татуюванням з його зображенням людина говорить про те, що готова працювати чесно і старанно, в прагненні досягти своїх цілей і займаючись улюбленою справою. Особливо підійде така ідея людині, чия професія пов’язана з хлібом, наприклад, пекарю.

Є ще одне значення такого татуювання. Пшениця викликає асоціації з батьківщиною, тому такий малюнок на шкіру можуть наносити патріоти, або люди, які живуть далеко від рідної землі і сумують за нею. А от якщо в малюнку зображено кілька колосків, обмотаних однією ниткою або мотузкою, то такий малюнок означає спільність, єднання якоїсь групи людей, друзів або сім’ї. Загалом, можна сказати, що колосок пшениці — образ позитивний, сімейний і благополучний.