Значення тату коловрат

Значення тату коловрат
Не відомі причини, чому татуювання з давніх часів набирають таку популярність в останні роки. Можливо, ми навчилися пам’ятати і почитати пам’ять минулих років. Але це так. Як стверджують тату фахівці, дуже популярною стала в останні роки слов’янська тематика в татуюванні. Сюди входять всі символи і знаки, орнаменти і обереги цієї культури.

Однbv з найцікавіших, а тому напевно і найпопулярніших, є татуювання із зображенням коловрат. Цей знак асоціюється, як знак захисту і оберега. Ще в давні часи йому надавали зв’язок з небесним сонцем. І не дивно, адже сонце завжди було одним з найголовніших тем і предметів шанування для наших предків.

Хоча, якщо розібратися, сонце може бути і є дуже корисним, але в той же час несе і нищівну силу, небезпеки та загрозу. Саме таке протиріччя і може зустрічатися досить часто в легендах, культурі слов’ян. Фахівці рекомендують звертати увагу також і на таку деталь, як промені світила. Досить часто їх малюють трошки зігнутими. Створюється враження, що сонце знаходиться в русі. А це в свою чергу може символізувати життєвий шлях людини, циклічність і мінливість всього, що відбувається в світі.

Існує досить багато різних варіантів виконання такого малюнка. Наприклад, якщо промені рухаються за годинниковою стрілкою, то швидше за все цей коловрат можна віднести до жіночого знаку. Він буде нести значення гармонії і спокою.

Якщо промені йдуть проти годинникової стрілки, мова йде навпаки про чоловічий символ. Для сильної половини суспільства, це може стати символом очищення, чогось нового в житті.

До речі, якщо звернути увагу на внутрішню частину коловрата, то в ній також зображені візерунки та символи. Вони являють собою втілення Всесвіту.

Тому не варто зациклюватися на думці, що коловрат буде актуальним тільки для чоловіків. У певному вигляді, він відмінно підійде і для дівчат.

До того ж є дуже багато можливих місць, де таке татуювання буде виглядати доречно для всіх. Наприклад, спина, між лопаток. Так, це мабуть одна з найболючіших локацій для нанесення татуювання. Але саме тут коловрат буде виглядати дуже ефектно. При чому і місця достатньо, щоб доповнити малюнок цікавими та індивідуальними деталями. Також часто вибирають груди, плече, передпліччя.