Контурні татуювання

Контурні татуюванняСьогодні в тату-культурі найпопулярніші реалістичні об’ємні тату. Однак не всім до вподоби громіздкі малюнки на шкірі, багато хто воліє більш витончених ідей. В такому випадку дуже естетично виглядають на шкірі, і ніколи не вийдуть з моди, контурні татуювання.

Зображення, виконані однією тонкою лінією, набирають обертів популярності останнім часом. У такій техніці можна втілити абсолютно будь-яку ідею і виглядати це буде дуже вишукано, стильно і зі смаком. Адже контурні тату — це класика. У той час як ультрамодні ідеї можуть так само швидко втратити актуальність, як і з’явилися, такі малюнки будуть завжди доречні.

Також часто на шкіру наносять великі ідеї, з безліччю міні-деталей, всі з яких виконані в лінійній контурній манері. Так дуже цікаво виглядають великі квіти, з промальованою диталізацією, наприклад, на стегні або передпліччі у дівчат. Такі малюнки зазвичай роблять в чорно-білому вигляді. У свою чергу чоловіки в цьому стилі часто роблять черепа і диких тварин.

Контурні татуювання також вибирають ті, хто не хоче робити тату напоказ. Багато людей роблять натільні малюнки «для себе», вкладаючи в них серйозний особистий сенс. Такі тату не повинні бути кричущими, великими і не повинні кидатися в очі всім оточуючим. Тому вони вибирають маленькі зображення, в прихованих від сторонніх місцях. Такі тату найкраще робити саме в контурній техніці, адже так вони будуть залишатися витонченими, а не брудними або змазаними, якщо намагатися втілити складне стилістично або за кольором, завдання в мініатюрному розмірі. З іншого боку, в даній техніці дуже стильно виглядають і великі тату.

Звичайно, якість татуювання буде залежати від професіоналізму і досвіду обраного майстра. Так як контурні тату вимагають витонченого і філігранного виконання. Однак, ідеально виконане татуювання в цьому стилі може багато розповісти про свого власника, в тому числі. Людина, яка обере таке зображення цінує простоту і вміє бачити внутрішнє, не концентруючи уваги на зовнішній мішурі; вона не перебільшує і шукає зайвих смислів, дивиться на життя тверезо. Такі люди цінують душу і розум, а не зовнішність і не вішають ярликів. При всьому цьому, контурні тату дуже універсальні, адже в такому стилі можна виконати абсолютно будь-яку ідею. Тому такі малюнки наносять і дівчата і чоловіки будь-якого віку, способу життя та соціального статусу.