Корона тату – значення татуювань

Корона тату - значення татуюваньТату з символом корони зустрічається досить рідко, хоча цей символ має досить давню історію. У середньовічній Європі корона позначала приналежність до “володарського роду”. Її зображення часто містили герби і прапори знатних родів і монархічних держав. Крім того, у багатьох культурах корона символізувала божественність як вищий прояв влади. Наприклад, в давньогрецькій символіці таким значенням наділявся лавровий вінець бога Аполлона. У християнській культурі поширене було зображення Марії Магдалини із золотою короною.

У загальному сенсі тату “корона” символізує прагнення людини до влади або її високе положення в суспільстві. Втім, в поєднанні з іншими символами тату корони може мати інше значення. Так, в татуюванні «кельтський браслет», що містить зображення серця з короною серце є символом любові, а корона – символом вірності. А черепаха з короною є корейським символом спокою і довголіття. Крім того, будучи зображеною, поруч з будь-яким символом, корона підкреслює його важливість і першість серед інших символів декомпозиції.

Однак, замовляючи собі тату з зображенням корони, потрібно пам’ятати про те, що цей символ широко поширений в кримінальному середовищі, причому нерідко має від’ємне значення. Корону на спині ув’язненого наколюють в знак його приниженого положення. Особливо принизливим вважається зображення корони в поєднанні з чотирма картковими мастями. Такі татуювання наносяться насильно за яку-небудь провину. Навпаки, корона над головою змії, що обвиває кинджал є позначенням кримінального авторитета.