Значення татуювання корона

Значення татуювання коронаНапевно, ні для кого не стане секретом значення татуювання корона. Як стверджують фахівці одного з кращих тату салонів Києва, це може бути влада, перевага, лідерство, довголіття.
Як не дивно таке татуювання не дуже поширене і популярне. До того ж ставлення до такого зображення не зовсім однозначне.

У Середньовіччі татуювання з короною могло свідчити про приналежність людини до королівського роду. Такий малюнок можна часто помітити як елемент прапора або герба країни, королівської сім’ї або лицарів. Використовують їх і по сьогоднішній день!

Якщо говорити про загальноприйняті значення, це, звичайно ж, влада або прагнення до неї. Завжди вважалося, що корона — це знак еліти, який властивийй тільки людині, що займає вище положення в суспільстві.

Кажуть, вона може стати символом удачі для людини, якщо набити її над серцем. У кельтській культурі можна відшукати малюнок браслета. У ньому зображено серце з короною в руках. У цьому браслеті серце символізує любов, дві руки — дружбу, а корона — вірність.

Дівчата найчастіше зупиняють свій вибір на тату із зображенням невеликої корони. Таким способом вони якби намагаються показати всім оточуючим, особливо дівчатам, що вони найкращі. Адже далеко не кожна наважитися носити корону.) Якщо набити її в поєднанні з будь-яким іншим елементом, вона буде показувати свою перевагу над іншими.

Існують також такі культури і релігії, в яких корону прийнято вважати знаком божества. Християни знають її як атрибут Марії Магдалини. Греки виділяють лавровий вінець бога Аполлона. Корейці вважають, що зображення черепахи в короні може принести довголіття і спокійне життя.

Не можна також обійти увагою і роль татуювання корони в тюремному суспільстві. А воно ж у кримінальному житті має своє особливе значення.

Безумовно можна здогадатися, що ув’язнений, на тілі якого вона набита «коронований» не просто так. Це означає, що його особистість має великий авторитет і повагу в місцях не таких віддалених… І свідчити вона може далеко не про хороше. Це може бути знак, що людина скоїла особливо важкий злочин. Також така наколка може бути набита як знак, що засуджений не піддається виправленню і сам по собі виступає проти будь-якого порядку й організації.

Якщо Ви раптом побачите татуювання корони, яка надіта на змію, знайте — перед Вами авторитетний злодій в законі. Зображення тигра, у якого вона в лапах разом з черепом — це знак так званого «гопника», таке тату свідчить також про жагу до насильства. Корона з картами червоних мастей має назву «король всіх мастей». При цьому така наколка набивалася гомосексуалістам … також таке зображення на спині має абсолютно протилежне значення-це ознака, що людина була схильна до принижень.

Відходячи від такої не найприємнішої теми, відзначимо, що таке недобре значення тату корони має тільки в злочинному світі. Для звичайних же і законослухняних людей вона має абсолютно інші значення-лідерство, влада, досконалість, цілеспрямованість.