Чи завжди потрібна корекція татуювання?

корекція татуюванняКоли ми замислюємося про нанесення на шкіру свого першого тату, у нас, безумовно, є маса питань: чи боляче це, чи це безпечно, як довго відбувається саме нанесення, як доглядати за свіжим тату і багато інших. На всі ці питання відповіді можна дізнатися у самого тату-майстра на попередній консультації. Але коротко можна почитати і в інтернеті, наприклад про те, чи завжди потрібна корекція татуювання?

Насправді, незалежно від розміру або стилю, корекція тату потрібна зовсім не завжди. Є кілька випадків, в яких вам доведеться прийти в салон ще раз.

Звичайно, корекція буде потрібною, якщо сам майстер неякісно виконав свою роботу. Так буває, що через недосвідченість, ми вибираємо не найкращого тату-майстра, наприклад, купившись на низьку ціну його послуг. Є безліч нюансів нанесення, які зобов’язаний знати хороший фахівець. Якщо ви звернетеся до початківця, або до майстра, який б’є дешево, тому що має погане обладнання та витратні матеріали; то цілком можливо, що результатом ви залишитеся незадоволені. В такому випадку не варто відразу ж бити в паніку або впадати в депресію. Варто правильно доглядати за татуюванням і почекати поки воно повністю заживе, мінімум два тижні. І тільки після повного загоєння варто звернутися в хороший салон до досвідченого тату-майстра, який зможе підкоригувати роботу. Звичайно, в такому випадку, корекція у нового майстра не буде безкоштовною.

Буває, що нанесення малюнка на шкіру досить болюче або навіть лоскотне. Людям з високою чутливістю буває складно витримати сеанс в одному положенні і вони починають крутитися, сіпатися і тп. Таким чином клієнт сильно заважає майстру, і лінії, що виводяться їм, можуть виходити нерівними, неідеальними. В такому випадку, після загоєння тату, теж знадобиться корекція. І швидше за все, вона також буде платна, адже вина на непосидючості клієнта, а не на майстрові.

Ще один випадок, при якому Вам знадобиться корекція і вона буде платною, це якщо Ви неправильно доглядали за свіжим тату. Будь-який досвідчений майстер обов’язково розповість клієнту, як грамотно доглядати за татуюванням. При неправильному догляді, фарба може “поплисти”, випасти, потьмяніти та ін..

Однак, бувають нюанси, незалежні ні від клієнта, ні від майстра. Наприклад — дуже тонке або дуже маленьке татуювання з дрібними, тоненькими деталями. Коли лінії в тату занадто тонкі, то вони можуть бути неідеально рівними або фарба може частково випасти. В такому випадку майстер зробить Вам тату або безкоштовно, або за мінімальну ціну.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...