Значення татуювання кішка

Напевно, ви погодитеся, що кішки найзагадковіші і суперечливі, таємничі істоти. Ще давним-давно вони просто полонили людину і зайняли не останнє місце в нашому житті. Тому ідея зробити татуювання кішки в загальному і не здається нікому божевільною або дивною.

Сьогодні тату з кішкою популярні і серед чоловічої половини, і серед жіночої. І все-таки своєю елегантністю вони приваблюють більше дівчат. Вони несуть такий сенс і значення-мудрість, Краса, свобода і незалежність, загадка, довголіття. Найпопулярніші місця для такого малюнка — це плече, нога, поперек.

Яка ж історія цієї дивовижної тварини? Ще в стародавні часи у багатьох народів кішок пов’язували з якимось містичним світом. Навколо них завжди було багато легенд та історій. Одні мало не молилися на кішок, вважаючи їх божеством. Про них писали музику і вірші, часто вони були героями картин. Кішка була таким собі уособленням жіночності, материнства і родючості. В Античності вони були символом Місяця, ночі, жіночої привабливості. В Японії і до сьогоднішнього дня кішки символізують удачу і багатство. Правда вже в Середньовіччі з невідомих причин кішок почали вважати провісниками невдачі і біди, союзниками відьом і темних сил. Тому їх почали поступово знищувати. Але вже скоро доля зіграла злий жарт.. По Європі почало з’являтися безліч щурів, які і принесли чуму та інші хвороби. Після цього кішки знову почали з’являтися в житті людей. Правда і до нині в різних казках і легендах кішок представляють помічниками чаклунів та відьом, а чорних кішок намагаються обходити стороною, вважаючи зустріч з ними поганою прикметою.

Яке ж значення татуювань з кішками присвоїли сьогодні? Насправді, таких значень дуже багато. Особливість і інтерес в тому, що з цієї безлічі варіантів кожна людина може підібрати свій особистий сенс і силу малюнка, у що їй вірити. Найбільш популярні малюнки кішок це:

1. Чорна кішка-напевно, найпоширеніше татуювання. Звичайно, прийнято вважати, що це не найвдаліший і щасливий знак. І тим не менш, воно має таке ж значення, як і кішки інших кольорів. Це одне з найпопулярніших котячих татуювань. Але все -таки чорну кішку малюють люди не забобонні.

2. Єгипетська кішка зазвичай зображена чорним силуетом, з витягнутим тулубом і хвістом. Цей малюнок уособлює жіночність і грацію разом з таємничістю. А значення її-багатство і влада.

3. Стрибаюча кішка — це грація і довголіття. Вважають, що носії цього малюнка завжди зможуть знайти вихід з непростих і заплутаних ситуацій.

4. Маленьке кошеня — це малюнок для романтичних дівчат. В образ носія такого тату відразу додається якась дитяча наївність і невинність.

5. Шипящая кішка з вигнутою спиною — знак того, що людина не дасть себе в образу і зуміє за себе постояти. Хоча іноді зовнішність людини говорить зворотне.

6. Котячі сліди — символ пристрасті і впевненості в собі і своїх силах.

Ми навели тільки невеликий список варіантів татуювань з кішками і їх значень. Насправді, для кожного це індивідуально. Сьогодні також стає популярним робити татуювання із зображенням своїх вихованців по фото.