Кубики і карти гральні значення татуювань

Кубики і карти гральні значення татуювань

Татуювання із зображенням гральних кубиків за своїм значенням відповідають загальноприйнятому трактуванню цього символу, що позначає удачу та успіх в справах. Походження цього символу пов’язане з тим значенням, яке здавна надавали числу 6. Шістка вважається найбільш досконалим числом, що втілює гармонію, єдність протилежностей, красу, здоров’я і удачу. У багатьох культурах, в тому числі і в християнстві, вважається, що саме за шість днів був створений наш світ. У Китаї це число вважалося чисельним виразом як Всесвіту, так і людського мікрокосму. Кубики гральних кісток мають по шість граней, що і пов’язує їх з цим числом.

На відміну від кісток, гральні карти можуть мати як позитивне, так і негативне значення. Так, в християнстві карти є символом богохульства і глузування над хресною смертю Ісуса Христа. Крім того, вони можуть позначати і власне гріх в будь-яких його проявах.

У кримінальному світі тату з гральними картами відрізняють картярів і шулерів. Крім того, татуювання із зображенням окремої масті вказують на становище свого володаря в злочинній ієрархії

Популярні подібні тату і серед покерних гравців. Як правило, такі тату зображують різні карткові комбінації, в минулому принесли власникові тату великий виграш. Своє значення надається і зображенням певної карткової масті: так “черви” символізують любов і закоханість, “піки” – надію на краще, “трефи” – віру у випадок, а «Бубни» – простоту в бажаннях.