Коти, кішки – значення татуювань

Коти, кішки - значення татуюваньКішки були божеством багато років, а для когось є і досі. Їх характер сильно відрізняється від характеру інших тварин, тому тату з їх зображеннями популярні і символічні.

Хто такий кіт за своєю суттю? Сильний, нахабний, незалежний мисливець. Він цінує свободу, вельми самолюбний. Будь-який нормальний кіт обожнює поклоніння, як би височить над іншими істотами. І всі ці якості, всі ці риси характеру притаманні чоловікам, із зображеннями у вигляді котів.

Зображення кішок чимало говорять про своїх власниць прекрасної статі. Кішка – це хитра, хижа особа, у якої завжди є план. Жінка з татуюванням у вигляді кішки знає як звернути на себе увагу, а ще вона вміє захоплювати і закохувати в себе. Такі тату показують саму жіночу суть, а саме розум і сексуальність, здоровий егоїзм і впевненість у собі.

Асоціація з божеством також нікуди не зникла. Яка жінка не хоче бути об’єктом поклоніння, захоплення і пристрасті? Зображення кішок лише підкреслюють цю рису жіночої натури.

Тату у вигляді кішок можуть бути виконані в більш юному стилі. Вони символізують ніжність, затишок, радість і милу натуру своєї власниці. Як м’яка і пухнаста кішечка, дівчина з подібним тваринам дуже добра і жіночна персона.