ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ КОЗЕРІГ

ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ КОЗЕРІГ
На думку кращих фахівців в області тату мистецтва , для сучасної людини побачити на тілі малюнок, татуювання стало досить звичним і поширеним явищем. Хоча при цьому, звичайно ж, люди діляться і на таких, які просто не терплять ніяких малюнків і досі вважають це негожим і навіть жахливим. На щастя, таких думок з кожним роком все менше і менше!)

І ось вже зробити татуювання в Києві стало настільки звичайною справою, що зустріти її на тілі перехожого стало дуже частою і не дивною справою. Кожна людина намагається у своїх малюнках показати свою індивідуальність і унікальність, внести в тату щось особисте, важливе для нього. При цьому і досить популярною причиною нанесення татуювання на тіло є просте бажання виділятися, стати більш яскравим, привабливим і може навіть чимось загадковим і таємничим.

Тому не дивно, що одним з найпоширеніших татуювань, ідей і натільних малюнків залишаються знаки зодіаку. Для кожної людини є свій знак, і кожен приділяє йому своє особливе значення, вірить у його силу і здатність вплинути на долю, характер і майбутнє. Одним з таких знаків є зодіакальний знак Козерога.

Всі ті, хто цікавиться темою знаків зодіаку і їх впливом на долю і характер людини, народженої під цим сузір’ям, в певний період року, знають відмітні характеристики і риси кожного з них. Наприклад, вважається, що зазвичай людина знака зодіаку Козеріг має досить стриманий, спокійний характер, вона мовчазна та досить непросто сходиться з новими людьми. Принаймні, так кажуть гороскопи..)

Якщо ж звернутися до історії, то можна дізнатися, що Козероги свій початок в історії беруть ще з часів Стародавньої Греції. Зазвичай цю міфічну істоту зображують у вигляді козла з риб’ячим хвостом. Але у стародавні часи, можна зустріти Козерога у вигляді красивого чоловіка, у якого на голові росли козлячі роги. І тоді його називали ще Паном. Як свідчать міфи і легенди, Пан по батьківській лінії був напівбогом. Тому його мати, проста смертна, побачивши, що її дитина має на голові роги і веде себе дивно і швидше нагадує чортівню, не так як нормальні діти, вона від неї відмовилася… На щастя, бог-отець не побоявся особливостей сина і забрав його до себе на Олімп, місце де мешкали всі боги. Маленький Пан був настільки активним, жвавим, веселим і смішним, що його полюбили всі жителі Олімпу, він став улюбленцем.

Але подорослішавши, Пан не захотів залишатися на Олімпі і прийняв рішення оселитися в лісах. Його улюбленим заняттям була гра на сопілці, любив пасти овець і часто водився з лісовими німфами, які просто не могли встояти перед харизмою напівбога. Гуляючи також і по поселеннях з людьми, він нерідко приносив радість і щастя їм, адже відомо було про його веселий і радісний характер. Але і разом з тим, Пан мав досить вибуховий характер, імпульсивний. Люди часто боялися його чимось розгнівати. В деякому вигляді, така репутація допомагала богам Олімпу тримати людей і землі в порядку, слухняності. Це їм було на руку. Тому вони на знак подяки і поваги нагородили Пана сузір’ям Козерога.

У мистецтві татуювання головним завданням охочого зробити тату з Козерогом є не тільки вибір сюжету і ескізу для майбутнього натільного малюнка, але і стиль, в якому він буде виконаний. Вважається, що обраний стиль також може впливати і на посил, значення тату, які людина хоче виділити у своєму ескізі.

Отже, першим цікавим і відповідним стилем в татуюванні є графіка. До речі, для татуювання зі знаками зодіаку це є найпопулярнішим стилем. Для графіки характерне використання різних ліній, точок, рисочок. Саме в такому варіанті і виконується малюнок. Тату буде виглядати чітко і просто в той же час. Найбільш підходящим стиль буде для графічного варіанту знака зодіаку Козеріг.

Ще одним актуальним стилем є нео-Традішнл. Характерними особливостями цього стилю є барвистість, яскравість, чіткість, обсяг і деталізація. Такий стиль більш підходить для варіанту із зображенням Козерога в давньогрецькому сприйнятті, в образі веселого і активного Пана.

Завжди дуже цікаво буде виглядати татуювання в стилі реалізм. Даний випадок не стане винятком. Реалізм заслужено вважають одним з найскладніших стилів тату. Адже тут потрібно відобразити все, навіть найдрібніші деталі, що б татуювання дійсно здавалося живим і реалістичним. Також оригінально буде виглядати Козеріг в образі того ж Пана з чоловічим обличчям, рогами і копитами козла.

Дуже часто знаки зодіаку виконують в стилі мінімалізм. До речі, це також підкреслить скритність і скромність даного знака. Не складно напевно і за назвою стилю здогадатися, що малюнок виконується в невеликих розмірах, досить просто, без зайвих деталей. Мабуть, такий простий малюнок відмінно підійде для тих, хто хоче сховати від сторонніх очей своє татуювання, але при цьому воно зазвичай несе дуже глибокий сенс і значення для свого володаря.

Ще одним підходящим для тату зі знаком зодіаку є стиль дотворк. Вважається, що такий вибір найчастіше роблять чоловіки. Причиною цього може бути громіздкість тату в цьому стилі, їх контрастність і яскравість. Відмінною характеристикою дотворка є виконання малюнка точковою технікою. Найчастіше саме в чорному кольорі, іноді досить сміливо і оригінально виглядають доповнення ще й червоним кольором.