Дуже красиві дівчата, яким йдуть татуювання

Дуже красиві дівчата, яким йдуть татуювання
Дуже часто можна почути суперечки про те, як краще дівчатам-бити або не бити татуювання!?)) І взагалі чоловіки воліють природну красу або їх все-таки інтригують і зачаровують написи і малюнки на жіночому тілі? Та й навіщо і без того симпатична дівчина намагається прикрасити себе ще й малюнками, при чому в такий болісний спосіб? Кожна дівчина відповідає на всі ці питання по-своєму і причини знаходить теж свої.

Якщо дивитися на татуювання чисто з боку естетичної краси, безперечно, можна відзначити, що загадкові і химерні малюнки тільки підкреслюють і привертають увагу до жіночого тіла.

Татуювання можна порівняти з жіночою нижньою білизною. Вони також мереживом обплітають жіноче тіло. При бажанні їх можна приховати або ж Показати на загальний огляд. Отже, Вашій увазі дівчата, які стали не просто моделями, а й ходячим витвором мистецтва. Дівчата мрія!

1. Тея Салат. За походженням це росіянка, вона з Пітера. Дивно, але в минулому Тея була простим і не примітним бухгалтером. Таке “сіре” життя зовсім не влаштовувало красуню і вона вирішила випробувати себе і свою долю в модельному бізнесі. Запам’ятовується і виділяється серед інших вона своїм татуюванням на шиї. Популярність Салат отримала не тільки в Росії, але і за її межами.

2. Аліша Нетт

Дуже яскрава і оригінальна дівчина! Вона підкорила весь світ своїми зухвалими зачісками і харизматичною мімікою. Назвати Алішу стандартною моделлю дуже складно, та й сама вона себе відносить більше до світу шоу-бізнесу. При цьому красуня встигає також світитися на обкладинках світових модних журналів.

Нетт в своїх соц мережах веде особисті тематичні блоги, на неї підписані тисячі людей по всьому світу. Також вона була помічена і в професії стиліста. Для себе самої вона самостійно підбирає образи. Що на рахунок татуювань, то однією з найбільш цікавих малюнків на її тілі є зображення дерева на нозі. Як стверджує модель, воно є символом життя.

3. Лія Юнг. Прекрасна співачка і модель зі Сполучених Штатів. Як стверджує сама дівчина, раніше вона була виключно співачкою. Але незабаром світ моделей полонив і її. Свої татуювання Лія придумує сама і малює для них ескізи.

4. Сара Фабель. Родом модель з Фінляндії. Зараз дівчина проживає в Каліфорнії. Там же вона і освоює таку цікаву для себе професію тату-майстра.

Сама Сара блондинка, а татуювання свої робить виключно одноколірні чорні. Все це створює неймовірний контраст і свою родзинку дівчини. Будучи зовні від природи ангелом. Красуня і домалювала собі на спинці відсутні крила.

5. Лінда. Це модель з Далласа. Для себе дівчина вибрала татуювання тільки однієї тематики. У кожному татуюванні присутні елементи і візерунки квітів. Вона також всі свої ескізи створює самостійно.

6. Маккані Террорі. Це дівчина, стиль і спосіб життя якої схожий на рокерський. На своєму тілі вона має неймовірно красивий малюнок павича. Також по-своєму гламурний, але похмурий малюнок-рожево-Блакитний череп в переплетенні з трояндою прикрашає Маккані. А на лівій ручці як би натякають на її чертовінку в характері геппардові плями.

7. Світлана Якудза. Це також росіянка, народилася в Костромі. Її тіло майже цілком приховано татуюваннями! Ідеї своїх татуювань вона придумує сама. Як вона сама говорить, вона просто дуже любить все прекрасне. У тату вона зображує улюблені квіти і напівголих дівчат!)

8. Стелла де Пластика. Це модель з Італії. Її тіло дуже щільно розмальоване візерунками і розписом з квітів. Дівчина просто вражає і збиває на повал своєю ніжністю і жіночністю!