Хрест, хрести, розп’яття значення татуювань

Хрест, хрести, розп'яття значення татуювань

Християнство – одна з найпоширеніших релігій світу. Будується дана релігія на вірі в Бога, а точніше вірі в святу трійцю: Отця(Бога), сина(Ісуса) і святого духа. Всі тонкощі і закони християнства описані в Біблії, але основною символікою є саме хрест. Ісуса розіп’яли на хресті, тому якраз розп’яття означає християнську релігію.

У культурі татуювань зображення хреста дуже популярне. Його використовують як знак віри в Бога, як символ освіченості. Малюнок хреста може бути зроблений по-різному. Православний хрест має якби поперечину внизу, вона опущена зліва направо, що робить це розп’яття саме православним.

Крім всіх натяків на віру в Бога, зображення хреста символізує перенесений раніше, або перенесений в даний момент біль. Таке тату може бути ознакою подій, що відбулися.

Розп’яття, як зображення для тату, може мати значення прикметника. Такі тату характеризують своїх володарів як добрих, готових до самопожертви людей. Дані Символи говорять про всі якості, властиві християнам: щедрості, гуманності, чесності.