Значення татуювання кристал

татуювання кристалТатуювання з різними дорогоцінними каменями і кристалами дуже красиво і естетично виглядають на шкірі. При цьому у них є і цікавий символізм. Розповімо більше про значення татуювання кристал.

Для багатьох людей татуювання — це прикраса на шкірі, і вибирається ідея виходячи з естетичних зображень. Для інших важливий символізм малюнка, який залишиться на шкірі на все життя, і часто вибирається щось особисте, значення якого відомо тільки самому власнику тату. Але є і ті, хто довго вибирає ідею, відштовхуючись не тільки від зовнішньої краси, але і ретельно вивчаючи символічне значення того чи іншого малюнка. Часто буває, що дивлячись на малюнок, складно зрозуміти, що він собою уособлює.

Значення татуювання кристал також не зрозуміле відразу, а тому ідея досить нестандартна і загадкова, і тільки її власник буде знати, який сенс вона несе. При цьому, таке зображення може багато розповісти про свого носія. Кристал вибере сильна особистість, зі стійким характером і волею, цілеспрямована і впевнена в собі. При цьому, дуже важливо — кристал якого саме каменю зображений.

Безумовно, найчастіше на шкіру наносять діаманти. Цей камінь — найпривабливіший для більшості людей, він асоціюється з багатством, розкішшю і достатком. Таке татуювання наносять на шкіру ті, хто бажає залучити в своє життя ці блага, успіх і удачу. Вважається, що зображення кристала алмазу на шкірі буде сильним талісманом і амулетом.

На другому місці за популярністю — рубін. Дорогоцінний камінь насиченого червоного або бордового кольору — притягує погляд своєю красою. Таку ідею частіше вибирають дівчата, вона підкреслює жіночність і чуттєвість своєї власниці. Завдяки своєму кольору, камінь асоціюється з любов’ю і романтикою, чуттєвістю і пристрастю. Тому така ідея підійде тому, що бажає знайти любов.

Також часто роблять татуювання з кристалом смарагду — зеленого каменю. Він уособлює молодість і здоров’я, внутрішню чистоту і доброту. Такий малюнок на шкірі буде талісманом, що вберігає здоров’я свого власника.

Часто в татуюваннях зображують просто різнокольорові кристали. Такий символ означає силу, внутрішню і навіть магічну. Вважається, що такі кристали використовувалися в містичних ритуалах, а тому, подібний малюнок наносять на шкіру ті, хто бажає розвивати свою інтуїцію і розвиватися.

Задайте вопрос - мы онлайн!