Значення татуювання кулак

татуювання кулакТатуювання сьогодні настільки поширені і популярні, що на шкіру наносять абсолютно різні зображення, навіть такі, які, здавалося б, не мають символізму. Наприклад, розглянемо значення татуювання кулак.

У наш час татуювання для когось-лише прикраса на шкірі; для інших — символ, що нагадує про щось особисте; для когось- амулет і талісман, здатний захистити і щось залучити в життя свого власника. Також малюнок на шкірі може бути способом самовираження, прояви своєї особистої індивідуальності.

Значення татуювання кулак набагато серйозніше, ніж може здатися на перший погляд. У минулому столітті, приміром, його часто використовували як свій символ різні ліберальні групи: антифашисти, феміністи, демократи і тп.. Для всіх них кулак був символом одночасно справедливості і сили, опору утиску прав і свобод людини. Тому таку ідею для майбутнього татуювання вибере людина толерантна і справедлива, яка має чіткі переконання і готова їх відстоювати.

Звичайно, кулак — це образ сили. Таке татуювання зробить людина, яка вміє постояти за себе і за свої ідеали, це впевнена і цілеспрямована людина, не тільки з фізичною, але і з особистісною внутрішньою силою. Тому цей малюнок частіше вибирають чоловіки. Це вольова особистість, яка любить встановлювати свої правила і командувати, бажає досягти певного впливу і влади в своєму житті. Найчастіше така людина любить свободу і не готова підкоритися стереотипам або чиїмось правилам.

Особливе значення татуювання кулак набуває, якщо поруч з великим «дорослим» кулаком зображений маленький, дитячий кулачок. Таку ідею наносять на шкіру батьки, на честь своїх дітей. З таким зображенням часто пишуть написи у вигляді дати народження дитини. Найчастіше ця ідея підходить для батька і сина.

Так як це більш мужній образ і вибирають його зазвичай чоловіки, то і виконують такий малюнок в чорно-білому варіанті. Стиль може бути різним, частіше: реалізм або графіка, лайнворк, дотворк, олд-скул та ін.. Часто до самої руки додають певні символи і написи, в тому числі, написи пишуть на пальцях даного кулака. Тоді сенс тату буде особистим і зрозумілим.

Місце на шкірі для татуювання з кулаком вибирають різне. Найчастіше це груди або плече, також на передпліччі і на самій кисті. Розмір кулака можна зробити різний, але частіше його виконують саме в реальному розмірі.

Задайте вопрос - мы онлайн!