Татуювання Леді Гаги, як відданість своїм шанувальникам

Татуювання Леді Гаги, як відданість своїм шанувальникам
Напевно, всі згадають з якою стрімкою швидкістю епатажна і неординарна співачка Леді Гага досягала нових висот і популярності на самому початку своєї естрадної кар’єри. Не всі знають, що її справжнє ім’я — це Стефанія Джоан Анджеліна Джерманотта. На сьогоднішній день вона є найвизначнішою і найнезвичайнішою співачкою і зіркою як Голлівуду, так і всього світу в цілому. Її поява на сцені вважається справжньою подією 2009 року! Вона неодноразово ставала переможницею музичних рейтингів і премій.

Тому не дивно, що особистим життям знаменитості цікавляться всі, починаючи від докучливих журналістів і до відданих фанатів. Саме з цієї причини, досить велика кількість татуювань на тілі Леді Гаги не стала ні для кого секретом. Існує дуже багато фотографій, на яких красуються різні малюнки співачки. Варто зауважити, що ці татуювання стали не менш обговорюваними і цікавими для людей у всіх країнах.

Звичайно ж, всі публічні особи не можуть приховати своє інтимне життя за замками таємниці. Не виключенням стала і Леді Гага. Тому з метою відвернути увагу від свого особистого життя, співачка вирішила виставляти на показ своє тіло, де можна з легкістю помітити незвичайні татуювання зірки.

Цій неординарній дівчині виповнилося всього лише 23 роки. Як стверджує сама співачка, вона дуже любить татуювання і взагалі різні експерименти і модифікації тіла. Вона показує загальному огляду свої натільні малюнки.

Хоча, звичайно ж, зірка такого масштабу не кожному фотографу дозволить користуватися її популярністю. І не у кожного фотографа є фотосесії з Леді Гага. Наприклад, коли знаменитість зробила собі недавно нове татуювання, зробити першу фотографію з нею вона дозволила тільки своєму улюбленому фотографу з Японії. Ця зйомка відбувалася в одному із закритих клубів і тривала цілу ніч до ранку. Варто зауважити, що фотографії вийшли дуже зухвалими і пікантними.

Як не раз говорила Леді Гага, сама вона є фанаткою актриси, татуювань Анджеліни Джолі. Тому, як і свій кумир, співачка почала відображати найважливіші моменти у своєму житті на тілі за допомогою татуювань. Як сама вона стверджує, таким чином дівчина самовиражається в своїх татуюваннях.

Обговорювати свої татуювання і розповідати про те значення, яке вона в них вносить, співачка не хоче. Хоча при цьому показувати їх на загальний огляд Леді Гага зовсім не проти. З найпопулярніших її татуювань є ромашки на спині.

Ще одним відомим фактом про співачку є те, що своїх улюблених фанатів вона називає своїми маленькими монстрикам. Саме на їх честь вона і написала собі на тілі напис «мої маленькі монстрики».