Значення татуювання ластівка

Значення татуювання ластівкаНапевно, найдобрішим і викликаючим відчуття щастя своїм видом, птахом є ластівки. Говорячи про татуювання в образі ластівки, то вони мають такі значення-любові, молодості, удачі і свободи, а також надії.

Більш повно і масштабно усвідомити сьогодення і найбільш справжнє значення такого малюнка можна тільки дізнавшись історію походження птиці та її роль в культурах різних народів у всі часи. А ця історія має дуже давнє коріння. Можливо, це когось здивує, але найперші татуювання цих пташок були набиті моряками. І зв’язок і сенс в цьому, насправді, дуже простий і логічний. Адже всім відомо, що ластівки — птахи, яких зустріти можна тільки недалеко від землі, на суші. Саме їх крик і вид давав зрозуміти морякам, що земля вже поруч і вони рухаються в правильному напрямку.

З цієї ж причини ластівок також пов’язували і з приємною подією для будь-якого мандрівника і моряка — поверненням додому. І навіть якщо їх зустріти далеко від дому, вони все одно служили нагадуванням, що їх чекають і люблять…

найпопулярнішими такі тату, природно, були в морських містечках і портах. Звідти вже і така популярність і поширилася по всьому світу. Між іншим, такі тату користуються чималим попитом і по сьогоднішній день!

Цікавий факт, що морякам дозволяли набивати таке татуювання тільки після того, як вони пройдуть сім тисяч миль в морі!

Сам птах символізує такі поняття як молодість, удача, весна, щастя, свобода, швидкість, затишок, сонце і багато інших позитивних значень…

Наприклад, існують міфи і легенди в грецьких і римських культурах, в яких ластівок завжди згадували поряд з прекрасною богинею любові — Афродітою. Вважалося навіть, що саме ця пташка була її посланницею і зв’язком із земним світом. Критська, Шумерська і єгипетська культури символізували ластівок з богинею Ізідою, яку вважали великою Матір’ю всіх народів. Китайці і японці завжди щиро вірили, що ластівки — вісники хороших новин і змін, знак вірності і радості, материнської любові і турботи, сімейного вогнища. У християнстві вона — символ воскресіння, змін і нового життя.

Якщо говорити про більш приземлені традиції, то в тюремній культурі ластівок набивають вже звільнені в’язні, як символ свободи і нового життя. Символом швидкості таке татуювання служить нерідко бійцям певних мистецтв. Наносять малюнок зазвичай на кулаки і руки, вірячи в його силу. Також можна було зустріти ластівок, як емблему кримінальних угруповань. Вона була знаком досконалості «білої раси».

Підводячи підсумки, зазначимо, що татуювання ластівки і сама по собі пташка переважно має виключно позитивне значення — любов, ніжність, відродження, вірність, рідний дім. Її історія наповнена стародавніми міфами та історіями. В основному, для прикраси свого тіла її вибирають дівчата. При чому це може бути як окремий малюнок, так і частина композиції.

Якщо ви готові набити тату ластівки, яке буде символом нового життя і радості для вас, кращі майстри Києва вам в цьому допоможуть!