Ластівка татуювання значення

Ластівка татуювання значення

Зображення ластівки досить поширене в Західному татуюванні. Зазвичай Ластівка супроводжується зображеннями чотирилистої конюшини, підкови та інших оберегів. Саме по собі татуювання уособлює надію, весну, швидкість, молодість і удачу. Вважають, що символ ластівки сприяє досягненню успіху і додає сили. У культурах Стародавньої Греції і Риму Ластівка була символом богині любові Афродіти (Венери) і виступала в якості її посланниці. У Стародавньому Єгипті цей птах був присвячений богині Ізіді, а у віруваннях шумерів і жителів Стародавнього Криту він уособлював Велику Матір. Китайці вважають ластівку символом вірності, безстрашності до небезпеки і сприятливих змін. Для японців Ластівка уособлює материнську турботу і відданість домашньому вогнищу. У християнстві ластівка символізує воскресіння і нове життя.

Тату із зображенням ластівки мали широку популярність серед моряків. Ластівку пов’зували з безпечним поверненням додому, оскільки цей птах літає недалеко від суші. Ластівка, що приземлилася на корабель, була ознакою близькості берега. У моряків було прийнято робити тату «ластівка» після подолання 5 тисяч морських миль. На позначці в 10 тисяч миль моряк робив ще одну ластівку на іншій стороні тіла (були й інші варіанти традиції, наприклад, наколювати першу ластівку після перетину екватора або проходження мисів Горн і Доброї Надії). Згідно з морськими забобонами, після смерті моряка ластівка на його тілі проводжала його душу в рай.

У наш час татуювання з символом ластівки може мати дуже багато значень, в залежності від інших деталей зображення. Наприклад, тату квітка в дзьобі ластівки символізує весну, ластівка над гніздом – любов до своєї сім’ї, а ластівка в польоті – чистоту помислів і стрімкість життя.