Значення татуювання лаванда

татуювання лавандаТатуювання з квітами — найпопулярніші. Однак, кожен вибирає ту квіточку, яка подобається йому не тільки візуально, але і за своєю символікою. Тому, на противагу поширеним троянді, лілії або півонії, часто на шкіру наносять і польові квіти. Зокрема, розглянемо значення татуювання лаванда.

Лаванда-красива, ніжна польова квіточка з приємним ароматом, на честь якої навіть назвали колір — лавандовий. Вона дуже естетично і пізнавано виглядає, а тому багато людей вибирають саме її в якості ідеї для натільної прикраси — татуювання.

Значення татуювання лаванда може бути різним, в залежності від колірної гами. Якщо колір темний і насичений, то це символ містики і загадки. Відомо, що в давнину цю квіточку використовували в магічних ритуалах. Якщо квітка теплого, м’якого фіолетового відтінку, то це символ внутрішнього спокою і гармонії. Більш блакитний колір квіточок — це легкість і невагомість, романтичність натури і мрійливість. Якщо акцент в малюнку зроблений на насичений зелений, то вона уособлює життєлюбність і дружелюбність.

Лаванда — квітка дуже мила і витончена, тому в якості ідеї для тату її частіше вибирають дівчата. А романтичний вигляд наштовхує на роздуми про закоханість. Таким чином, символічно тату буде залучати в життя свого власника почуття і романтику. Особливо любов уособлює малюнок у вигляді двох гілочок лаванди. До цього зображення можна додати написи та інші Символи за змістом. Також відомо, що лаванда володіє певними цілющими властивостями, а значить, як символ, буде талісманом і амулетом.

Особливе ставлення до цієї квітки з давніх часів було у багатьох народів. Наприклад, стародавні римляни кидали лаванду в ванну і вірили, що така ароматна вода змиє всі труднощі, втому і невдачі. А ось єгиптяни вважали, що лаванда відлякує злих духів. Таким чином, тату буде захисним оберегом.

Найчастіше, татуювання з лавандою роблять в кольорі, адже саме лавандовий колір і робить цю квітку максимально впізнаваною. Якщо тату роблять дівчата, то зазвичай малюнок роблять маленьким і наносять на жіночні частини тіла: передпліччя, ключицю, гомілку, ребра або лопатку. Також можна додати інші польові квіти, створивши красиву композицію. Виглядати буде красиво і яскраво. Особливо витончено виглядають мініатюри. Для такої філігранної роботи потрібен досвідчений майстер.