Вчені радять лазерне видалення татуювань!

Ще багато тисячоліть тому люди почали прикрашати своє тіло різними малюнками, написами і візерунками. В основному, причиною такого явища є бажання виділитися серед натовпу, назавжди закарбувати якісь моменти життя або вказати на свою приналежність до певного роду чи культури. Останнім часом досить часто можна зустріти татуювання, зроблені з медичних причин.

При цьому ми просто зобов’язані відзначити, що бажаючих все-таки стерти своє татуювання також достатньо! Все частіше людей починає цікавити лазерне видалення тату. При чому їх кількість все зростає і зростає.

Варто відзначити і той факт, що видаляти татуювання з шкіри набагато складніше, ніж його зробити! За багато років такої практики на сьогоднішній день з’явилася досить велика кількість і способів видалення татуювання. Протягом всієї історії майстри вдавалися до таких методів, як «здирання» верхнього шару шкіри з малюнком, «шліфування» шкіри, використання лазерних процедур видалення та інші.

Звичайно ж, самим інноваційним методом є лазерне видалення татуювання. Однак і цей спосіб не є ідеальним. Тому вчені й кращі майстри з усього світу не зупиняються в дослідах і не залишають надії винайти новий, більш досконалий лазер.

Чому вчені вірять і сподіваються саме на удосконалення лазерного видалення? Відповідь досить очевидна. Адже такий метод має досить багато плюсів, а саме:

– лазер є неінвазивним методом (природне проникнення голки апарату через слизову оболонку, шкіру);

– це по праву вважається самим безболісним методом, процес якого може проходити без анестезії і знеболюючих;

– лазерне видалення не залишає шрамів та інших слідів;

– процес загоєння шкіри після процедур порівняно швидкий ( близько одного місяця).

Але відразу вас попередимо, що існують також і деякі застереження до лазерної терапії, а саме:

– діабет;

– деякі хронічні хвороби;

– гострі запальні хвороби;

– різні інфекційні хвороби;

– вагітність;

– всілякі пухлини;

– хвороби шкірного покриву будь-якого роду;

– застосування деяких хімічних препаратів;

– засмага менш ніж два тижні тому.

У будь-якому випадку, перед процедурою лазерного видалення, Вам обов’язково необхідна консультація з професіоналом — майстром. Також хочеться відзначити, що в цьому випадку, краще сказати правду про стан свого здоров’я! Адже нікому не відомо, якою проблемою може обернутися зневажливе ставлення до даного питання…