Лазерне видалення тату і татуажу

О лазерном видаленні тату в Києві

nasadka

Бажання вивести старе тату виникає у багатьох людей. Хтось хоче видалити татуювання, що набридло за багато років, а хтось приходить до цього рішення практично відразу, пошкодувавши про необдуманий вчинок або залишившись незадоволеним якістю роботи тату-майстра. Крім того, багато хто хоче вивести наколки, зроблені в армії або в’язниці. Комусь тату починає заважати в кар’єрному зростанні, а комусь тепер воно здається несолідним.

Лазерне видалення татуювань в Києві доступно вже багато років! Цей метод дає можливість практично повністю видалити тату, а також вивести тату-макіяж (перманентний татуаж).

 • Найсучасніший метод видалення татуювань і татуажу
 • Видалення пігментів без шрамів від опіку і рубців
 • Без використання хірургії та “небезпечних” ін’єкцій
 • Поступове виведення барвника не шкодить організму

Згідно з поширеною думкою, вивести татуювання можна лише ціною рубця або шраму від опіку на її місці. Ще недавно це дійсно було найбільш вірогідним результатом після видалення. Татуювання виводилися за допомогою безлічі способів, в основі яких лежав один принцип – шкірний шар видалявся разом з тату на всій ділянці розміщення малюнка. Робилося це за допомогою різних кислот, дермабразії, хірургічного висічення, кріохірургії та інфрачервоного коагулювання. Ці методи виведення тату часто приводили до ще більш неестетичних проблем, у вигляді рубців.

 • При лазерному видаленні ви дійсно зможете позбутися від свого старого тату, не розплачуючись за це шрамами.
 • Ви зможете скористатися гнучкою системою оплати – чим більша площа малюнку, тим меншою буде вартість одного імпульса!
 • Також у нас є “видалення тату ремувером”, про дану процедуру написано нижче!
tattoo-removal
Удаление/выведение тату и татуажа в Киеве. Лазерное удаление татуировок (Печерск, Лыбедская).
ПРО НЕОДИМОВИЙ ЛАЗЕРНИЙ АПАРАТ:

Неодимовий лазерний апарат категорії Q-SWITCH підходить для видалення татуювань і татуажу будь-якої складності, і при цьому не призводить до появи рубців або шрамів. В основі методики видалення тату-пігменту лежить застосування неодимового лазера, що проходить крізь верхні шари шкіри, видаляє татуювання і перманентний макіяж, не травмуючи шкірний покрив. Цей багатофункціональний лазер є найбільш потужним і досконалим з усіх відомих апаратів, що застосовуються в дерматології і косметології на території України.

Також важливо врахувати досвід фахівця і насадки, які він використовує, адже при однаковому лазерному апараті результат видалення може сильно відрізнятися!

ПРО ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ТАТУАЖУ

ВИРІШИЛИ ВИДАЛИТИ ТАТУАЖ (ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ)?

Найчастішим мотивом для видалення перманентного макіяжу є те, що він набридає з часом або ж спочатку не подобався, бо був нанесений “невдало”.

Сучасні технології дають можливість виправити помилки минулого і позбутися обридлого перманентного макіяжу. Нами пропонується ефективний метод видалення татуажу в Києві, який дозволяє вивести пігмент без рубців і шрамів. Заснована методика на принципі Q-Switch неодимового лазера, який дає можливість видалити перманентний макіяж без травмування шкірного покриву. На сьогоднішній день цей лазер – найкращий і універсальний метод виведення татуажу в Києві.

Видалення/виведення тату і татуажу в Києві. Лазерне видалення татуювань (Печерськ, Либідська)

При лазерному видаленні татуажу встановлюється певна довжина хвилі і частота імпульсу, які надають мінімальний вплив на зовнішній покрив шкіри, і руйнують тільки гранули барвника. Гранули розпадаються на мікро-фрагменти і поступово виводяться лімфою з підшкірного шару протягом декількох тижнів. Тобто татуаж (як і татуювання) світлішає не відразу після сеансу, а поступово втрачає свій контраст, поки не відбудеться повне або майже повне зникнення.

Даний процес розбивається мінімум на 2-3 сеанси з інтервалом 1-3 місяці. Точний інтервал призначає фахівець після процедури. Ви будете самі спостерігати (фіксувати на свій смартфон) поступове освітлення татуажу і наочно орієнтуватися скільки сеансів вам ще потрібно для досягнення бажаного результату.

 • Важливо знати, що протягом відновлювального періоду відразу після процедури в області обробки може з’явитися почервоніння шкіри, набряк м’яких тканин та відчуття печіння. Ці симптоми носять тимчасовий характер.
 • При видаленні «татуажу губ» барвник може змінити відтінок. Як буде поводитись червоний пігмент після процедури освітлення складно передбачити! Часто він просто світлішає, а буває, що на кілька днів потемніє або змінить відтінок перш ніж посвітліти…

Лазерне випромінювання, зі строго визначеною довжиною хвилі і частотою імпульсу, мінімально впливає на зовнішній шкірний покрив, руйнуючи лише гранули пімента. Барвник (тату-пігмент) при цьому розпадається на мікроскопічні фрагменти, які поступово виводяться з-під шкіри за допомогою лімфи протягом декількох тижнів. Таким чином, протягом чотирьох-восьми тижнів після сеансу видалення тату-пігмент посвітлішає. Після цього необхідно провести наступний сеанс виведення.

…Скориставшись методом лазерного освітлення тату, ви зробите найоптимальніший вибір!

tattoo-removal-kiev-

ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАННЯ РЕМУВЕРОМ

crc

Ремувер — це хімічний спосіб видалення тату-пігменту. Обраний нами препарат розроблений і протестований в США і дуже добре себе зарекомендував! Склад включає в себе оксиди металів і працює таким чином: він знаходить в шкірі гранули фарби, «захоплює» і виводить їх.

Процедура видалення тату і татуажу ремувером відносно безболісна, в той час, як лазерна процедура— дуже неприємна. Ремувер вводиться в верхні шари за допомогою тату-машинки (не ін’єкції)! Процедура дуже ефективна і конкурувати з нею може тільки лазерне освітлення. З іншого боку, одна процедура лазерного освітлення проходить швидше. При цьому, для препарату немає обмежень за кольором пігменту. Він однаково добре справляється і з темними холодними відтінками, і зі світлими теплими. А ось лазер на деякі теплі кольори не реагує взагалі.

З мінусів процедури — неприємні відчуття після. Шкіра довго заживає, може свербіти, почервоніти, покритися скоринкою і тп. У рідкісних випадках є ризик отримання малопомітного хімічного опіку (рубець).

Важливо знати!
Як проходить лазерне видалення?

При проведенні процедури з видалення тату відбувається поступове зникнення пігменту, що супроводжується зменшенням контрасту зображення. Весь процес займає від чотирьох до дванадцяти місяців і вимагає, як мінімум, трьох-п’ять сеансів. Видалення татуювання за більш короткий термін є просто неможливим, за винятком “освітлення під перекриття” (2-3 сеанси для перекриття достатньо). Рекламні оголошення про швидке виведення татуювань або тату-макіяжу за допомогою лазера іншого типу, м’яко кажучи, не зовсім правдиві. Лазерні апарати інших “спектрів” і більшої потужності, можуть залишити слід від опіку після процедури видалення. Однак неодимовий лазер просто освітлює татуювання, не залишаючи шрамів після процедури.

Close-up of laser tattoo removal

ВАРТІСТЬ ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАННЯ

 • 200-250 грн. – видалення тату до 1 см. кв (кілька імпульсів), корекція, проба і тп…
 • 400-500 грн. – сеанс з видалення невеликих татуювань (до 500 імпульсів або до 10см.кв).
 • 500-800 грн. – татуювання розміром близько 20-50 см. кв. (наприклад, 5х5 або 6х8).
 • 800-1000 грн. – тату розміром близько 60-100 см. кв. (наприклад, 10х7 або 19х5) і більше…
 • від 1000грн. – татуювання розміром від 100 см. кв (від 1-2тис.ім.) розраховуються за “системою знижки” – чим більше тату, тим дешевше вартість 1 імп./1 см. кв.
 • Додаткова знижка дається при наявності в тату “чистих” (не зафарбованих) зон.
 • Вартість видалення ремувером призначається індивідуально (на консультації)!

ВАРТІСТЬ ВИДАЛЕННЯ ТАТУАЖУ

 • 200-250 грн. – видалення татуажу «мушка» (кілька імпульсів), корекція, проба і тп…
 • 450-500 грн. – видалення будь-якого татуажу брів або контур татуажу губ (лінія губ).
 • 450-600 грн. – видалення кінчиків «стрілки», а також татуаж губ з частковим розтушовуванням.
 • 600-800 грн. – видалення татуажу губ з повною заливкою (розтушовуванням) губ пігментом!
 • Вартість видалення ремувером призначається індивідуально (на консультації)!

Ціна призначається фахівцем на безкоштовній консультації, а не при спілкуванні з адміністратором!

Запишіться на консультацію – адреса та контактну інформація подивіться натиснувши “КОНТАКТИ”