Тату “Лебідь” – Значення татуювань

Різні народи бачили в лебеді один з найбільш романтичних і чистих символів, який був пов’язаний з мужністю, відродженням, гордістю і благородством. Найбільш часто татуювання у вигляді лебедя трактують, як символ вірності й любові, нерідко воно присвячується найдорожчій людині.

Лебідь пов’язаний зі стихіями води і повітря, нерідко використовується в якості символу сонця. Наприклад, стародавні кельти бачили в лебеді магічну божественну птицю, яка має здатність до зцілення ран і викликає асоціації з любов’ю і щедрістю. Жителі Стародавньої Греції пов’язували лебедя з Зевсом, бачачи в ньому символ велелюбності. Індійці, зображуючи лебедя, говорили про ідеальний союз, який змогли укласти небесні істоти.

Неймовірно популярна легенда, яка свідчить, що перед смертю лебідь виконує пісню неймовірної краси перш, ніж померти. З урахуванням даного факту цей птах також символізує і щасливу смерть. Багато хто вважає, що протягом усього життя Лебеді залишаються вірні єдиному партнеру і вмирають, якщо він гине. Ймовірно, саме через це це зображення настільки полюбляють молодята.

Тату, на якому зображена прекрасна птиця, – це символ незалежності, гордості і чистоти намірів. Нерідкі ситуації, коли нанесення даного татуювання зв’язується з весіллям або кончиною близької людини. Тату у вигляді білого лебедя часто говорить про невинність, Чорний птах символізує здібності до магії і навіть дар передбачити майбутнє. Тату універсальне і підходить представникам обох статей.