Легкі татуювання для початківців

Як часто ви замислювалися набити собі тату? Але весь час вас щось зупиняло… Літо — час радості та відпочинку від рутинного життя, а відпочиваючи на морі ви часто могли спостерігати прості тату-малюнки хною на засмаглому тілі. Саме такі “тимчасові” татуювання для початківців славляться своєю легкою технікою візуалізації й тимчасовим ефектом на тілі людини. Ви сміливо можете експериментувати з квітами, ескізами та тематикою даної татухи.

Зміст:

Легкі тату, що це і навіщо вони потрібні?

Легкі тату — це тренд останніх років. Їх люблять дівчата за мінімалізм і простоту, хлопці полюбили за чіткість і лаконічність. Безліч цінителів боді-арту розробляють особисті унікальні малюнки в даній тематиці та стають авторами своїх робіт. Такими ескізами можуть бути будь-які ідеї, які можна нанести собі самому або попросити це зробити початківця майстра:

 • Тварини в контурному стилі;
 • Абстракція;
 • Текст;
 • Силуети людей;
 • Символи та букви;
 • Сузір’я і зірки;
 • Знаки зодіаку;
 • Мінімалізм і т. п.

Безліч популярних медійних осіб люблять дані татуювання за маленькі розміри та можливість швидкого тонування їх під колір шкіри за допомогою косметики або одягу. Найбільш популярними зображеннями є знаки зодіаку, саме вони дають позначення кожній людині і його внутрішній енергетиці. Адже всі ми черпаємо свою силу від землі та неба, а небо подарувало нам не тільки заряд енергії, але і свого сакрального знака, під яким ми народилися.

легкие тату

Адже всі ми черпаємо свою силу від землі та неба, а небо подарувало нам не тільки заряд енергії, але і свого сакрального знака, під яким ми народилися.

Дана тематика притаманна, як дівчатам, так і хлопцям. Різницею в нанесенні служить тільки область для хлопців, це: руки, кисті, шия і гомілки, а для дівчат: потилиця, шия, зап’ястя і навіть пальці. Свою популярність легкі тату знайшли завдяки охайності та мінімалізму. Дівчата відразу полюбили дані картинки за простоту у виконанні, приховування дрібних дефектів на шкірі та вишукане рішення, які доповнюють цілісність образу будь-якої дами. Нескладні ескізи так само підійдуть і для хлопців, які не хочуть яскраво виділятися, але не проти розбавити своє тіло чимось новим. Татушки в подібному виконанні повинні нести в собі сенс. Попри розміри будь-яке тату для дівчат і пацанів має виражати внутрішній світ і нести закладений в них сенс.

Легкі малюнки — це тренд останніх років.

Ще в дитинстві безліч дівчаток і хлопчиків любили наносити різні зображення ручкою на своє тіло. Цими малюнками могли бути не складні геометричні візерунки, Тексти, квіти або серця. Всі вони позначали щось дуже особисте та особливе для кожної дитини. Час йде, а прості ескізи ставали все більш популярними й для людей старшого віку. Головною їх перевагою є нульова болючість, адже вам не доведеться сидіти годинами під тату машинкою в очікуванні закінчення свого ескізу.

Головною їх перевагою є нульова хворобливість, адже вам не доведеться сидіти годинами під тату машинкою в очікуванні закінчення свого ескізу.

Процес нанесення

Якщо ви хочете зробити собі татуювання, але є сумніви або хочете стати тату майстром, то почніть з простих малюнків! Легке татуювання на шкірі можна зобразити ручкою (наприклад, на руці) задовго до наколювання щоб придивитися і звикнути до неї. Ось поетапна інструкція для зображення простих тату на руці за допомогою звичайної кулькової ручки або хімічного олівця. Зображення та татуювання ручкою — це більш спрощений процес для тату майстрів, але і кропіткий за своїм виконанням. Для цього вам буде потрібно:

 1. Чиста шкіра, бажано промити під проточною водою з використанням мила або протерти спиртовим розчином ділянку перед процесом нанесення.
 2. Далі беремо гелієву ручку, фарбу, маркер або хімічний олівець, в пріоритеті чорного кольору і плавними, простими рухами (без ривків) наносимо задуманий ескіз собі на шкіру.
 3. Після виконання, малюнок можна закріпити лаком для волосся, щоб він не стерся.

рисуем тату

Якщо ви початківець татуювальник, і не маєте великого досвіду в перенесенні своїх ескізів з паперу на тіло клієнта, дана інструкція саме для вас:
Трансфер методика — це процес зображення ескізу на тілі, за допомогою трансферного паперу (спеціальної кальки). Головне правило, ретельно підготувати ескіз, щоб зображення його лягло рівно на шкіру. При використанні кальки добре наносити малюнки на важкодоступні місця, наприклад як: лікоть, коліно або плече.
Для зображення таких замальовок використовують різні засоби наприклад: dettol, transferilo, druid.

 1. Трансферний папір кладемо під лист із зображенням і обводимо по контуру ручкою.
 2. Знежирюємо шкіру в потрібному місці.
 3. Намазуємо її милом для тримання кальки.
 4. Прикладаємо обведений лист з ескізом на тіло і чекаємо поки трансфер “переведеться” на шкіру.
 5. Готово! Ескіз на тілі можна зобразити татуювальною машинкою.

трансфер методика

Якщо ви не вмієте і не хочете малювати, то ескіз який сподобався можна надрукувати на звичайному принтері, але на спеціальну самоклеючу бумагу покриту захисною плівкою. Якщо ви ще не знаєте нюансів даної процедури, пропонуємо вам ознайомитися з поетапною інструкцією:

 1. Приготуйте самоклеючу бумагу, тканину або губку і теплу воду.
 2. Виберете для себе гармонійні ескізи тату і надрукуйте їх на аркуш паперу.
 3. Зніміть захисну плівку з листа та акуратно прикладіть його липкою або слизькою основою (з фарбувальним пігментом) до шкіри.
 4. Далі слід поверх прикласти шматочок вологої тканини або губки. Тримаємо так мінімум пів хвилини, перевіряємо, якщо зображення не перебилося повністю — чекаємо ще пару хвилин.
 5. Якщо ви задоволені результатом — місце з малюнком можна закріпити лаком для волосся.

клеем тату

Рекомендації та правила

Вибираючи собі прості тату слід пам’ятати чотири головних правила:

 1. Чоловічі татуювання слід вибирати з урахуванням чіткості ліній і використанням мінімуму колірних рішень. Таким чином ви заощадите свій час і отримаєте більш лаконічний і точний малюнок.
 2. Тимчасові татуювання на шиї краще не робити — місце піддається частим тертям і потовиділенням, тому через пару годин там буде “брудна пляма”.
 3. Тату на руці дуже зручно робити! Ідеальне місце для пошуку варіантів майбутніх справжніх татуювань.
 4. Справжнє татуювання не пробачить вам помилку у своєму виборі. Тому слід уважно вивчити всі деталі, придивитися до начерку і прийняти рішення: хочете чи ні ви собі таке зображення — воно з вами назавжди!

Даний спосіб нанесення безболісний і не вимагає грошових вкладень або втрати особистого часу.

За допомогою чорної ручки можна намалювати красиві та прості зображення. Вони ефектно виглядають для цінителів легких татуювань — якщо ви тільки вибираєте собі постійний дизайн, але точно не визначилися з тематикою та ескізом. Даний спосіб нанесення тату на руку безболісний і не вимагає грошових вкладень або втрати особистого часу. Тематичних малюнків безліч, а ідей для створення боді-арту ще більше. Не бійтеся експериментувати та пробувати щось нове!

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-прикладами легких татуювань для початківців

Задайте вопрос - мы онлайн!