Значення татуювань леопард, гепард, ягуар

Граціозна плямиста кішка – один з найцікавіших образів Tattoo Art і потужний оберіг. Реалістичне зображення леопарда, гепарда, ягуара на спині або грудях чоловіка символізує силу, мужність, благородство, рішучість, успіх. Тату леопард для дівчат – уособлення грації, вишуканості, незалежності, внутрішньої сили.

ЗМІСТ

СИМВОЛІКА ТАТУЮВАННЯ З ЛЕОПАРДОМ

Значення татуювання леопард прийшло з глибокої давнини. Це тотем могутніх володарів і сміливих воїнів. У Стародавньому Єгипті він вважався провідником в царство мертвих, супутником бога Осіріса. У Центральній Африці шанується як божество.

Що означає татуювання з леопардом і які якості притаманні власникові:

 • неприборкане прагнення досягти мети;
 • схильність до містичного мислення;
 • уміння отримувати вигоду з будь-якої ситуації і приховувати свої помисли.

Леопард тату зображують в реалістичній манері, в стилях: Ornamental, Олд Скул, Фентезі. Кольорове мініатюрне тату леопард на нозі або монохромна графіка на всю спину говорять про чоловічу безстрашність, вроджене благородство, рішучість, витривалість. Тату леопард на руці, коли графічний малюнок, що складається з фрагментів, поширюється на всю поверхню (тату рукав або печворк), також прерогатива чоловіків. Жіночі ескізи зазвичай виконуються в кольорі. Для дівчат він уособлює внутрішню гармонію, відданість коханому, здатність долати перешкоди, зберігши гідність.

тату леопард и слонЛеопард тату говорять про чоловічу безстрашність, вроджене благородство, рішучість, витривалість.

ЗОБРАЖЕННЯ З ГЕПАРДОМ

Ця кішка – найшвидша істота на землі. Під час полювання швидкість дикої кішки досягає 115 км/ч.виявивши жертву, хижак прекрасно маскується і завжди нападає раптово. Тату гепард в трактуванні епосу Стародавнього Єгипту символізує благородство і владу.

Татуювання гепард значення:

 • непримиренність;
 • незалежність;
 • свобода;
 • безстрашність.

Татуювання гепард на руці чоловіка говорить про рішучість, швидкий розум, холоднокровність, наполегливість. Тату на руці жінки – про незалежний і зухвалий характер. Мініатюрні картинки органічно виглядають на зап’ясті, щиколотці, на шиї, в зоні плеча, на пальці. (Хоча вибирати останнє місце майстри не рекомендують, адже тут символи стираються.) Жіночі гепард тату доповнюються екзотичними квітами, орнаментом, ангельськими крилами. Дивіться фото, представлені в авторській колекції. Знайомтеся з новими ідеями, вибирайте ескіз і стилістику татуювання гепарда!

тату гепардТатуювання гепард на руці чоловіка говорить про рішучість, швидкий розум, холоднокровність, наполегливість.

ТАТУ З ЯГУАРОМ

Непідробний інтерес викликає тату ягуар, значення тотема розкривається в африканському фольклорі. На жаркому континенті одяг з його шкури мали право носити тільки вожді племінних союзів.

Татуювання ягуар – це символ:

 • королівської величі;
 • гідності;
 • незворушності.

Це один з найнебезпечніших хижаків в дикій природі. Він хитрий, розумний, швидкий, розважливий. Оскільки ці характеристики переносяться на володаря тату ягуар значення тотема дозволяє багато чого дізнатися про людину.

Такий образ має гендерні варіанти сенсу. Чоловічі ідеї підкреслюють брутальність і рішучість вдачі, допомагають домогтися успіху, зберігши незалежність. Зображення на плечі витонченої жінки дає захист їй і близьким, допомагає впоратися з будь-якими негараздами. Ягуар татуювання стане оберегом тільки для тих, хто незалежний від чужої думки. Значення татуювання ягуар багато в чому визначається характером зображення.

тату ягуар

ВАРІАНТИ СТИЛІСТИКИ

Малюнки з цими котячими можуть бути великими, мініатюрними, кольоровими, монохромними. Голова кішки прекрасно виглядає на чоловічих грудях і жіночому передпліччі. Для дівчат це вибір сміливий і неординарний. Характерні чорні леопардові плями і принт – популярний жіночий варіант. Татуювання з гепардом на руці ніжної жінки можна декорувати кельтськими або іншими етнічними візерунками. Масштабна картина, що зображає гепарда або ягуара на тлі природного пейзажу, органічно на спині сильного чоловіка.

тату леопард

Значення, в залежності від характеру зображення:

 1. звіриний оскал хижої кішки говорить про непримиренний і рішучий характер володаря, це позначення агресії;
 2. пантера в стрибку символізує активний характер, стрімкість, цілеспрямованість;
 3. пантера, що крадеться – втілення витонченості, грації, спритності і крижаного спокою.

Тату леопарда, гепарда, ягуара, ефектні і неповторні. Леопардовий принт – вибір красивих, неординарних, впевнених у собі чоловіків і жінок. Кішку можна набити на будь-якій частині тіла, в залежності від розміру і типу малюнка: на спині, грудях, стегні, плечі, передпліччя.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ ЛЕОПАРД, ГЕПАРД, ЯГУАР

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

Задайте вопрос - мы онлайн!