Значення татуювання леопард


Напевно малюнок такої прекрасної тварини і не міг мати інших значень, як удача, Краса, спритність, цілеспрямованість і багатство. Та й сам по собі леопард — дуже швидка і красива тварина, заворожує своєю швидкістю, силою і в той же час граціозністю. Напевно, саме з цих причин і якостей цих котячих дуже часто можуть асоціювати з сімейством королівських, великих і багатих. Не можна також не згадати і не відзначити той цікавий факт, що леопардовий принт давно вже став дуже популярним забарвленням у світі моди. Хоча відомі також і факти з далекого минулого-шкуру леопарда носили стародавні африканські шамани і багато інших народів давніх часів. Саме з цих всіх причин татуювання з леопардом не стала рідкістю і сьогодні.

До того люди вірили, що людина, яка перемогла в бою леопарда, здатна на багато що. Відразу ж автоматично вона отримував славу і авторитет, особливе ставлення з боку оточуючих. Тому недивним здається і той факт, що леопардовою шкурою були одягнені вожді, королі і правителі держав і народів. Іноді можна почути думку, що плями на шкурі символізували всевидющі очі. Саме вони і допомагали главам бути пильніше, уважніше і обережніше.

Крім цих значень, ще практично в кожній культурі кожного народу можна також зустріти і такі, як агресія, безстрашність, сміливість і войовничість. Також відзначимо, що у деяких племен леопард і по сьогоднішній день є практично священною твариною. Саме вони служили для шаманів і чаклунів тією силою і зв’язком з богами і потойбічним світом. У деяких культурах було навіть прийнято, щоб їх вожді були одягнені саме в леопардову шкуру, коли їх проводили в інший світ…

Також таким самим зв’язком із загробним світом тварина служила в Стародавньому Єгипті. Його часто асоціювали з богом світу мертвих Осірісом. Цікаво, що в християнських віруваннях і поглядах леопарда часто порівнюють з чимось гріховним, з помічником сатани. І при цьому, на сьогоднішній день тату із зображенням такої кішки неймовірно популярне, при чому набирає обертів все швидше і швидше.

Адже обзавестися таким малюнком на своєму тілі-це дуже красиво, по-перше, незвично, по-друге, і дуже благородно виглядає, по-третє. Хоча не варто обходити увагою той факт, що такий малюнок частіше набивають в західних країнах. Вважається, що це татуювання може стати таким собі своєрідним оберегом, мотивацією до незалежності, цілеспрямованості, рішучості і прагнення до красивого життя.

Варіантів зображення леопарда величезна кількість! Тому часто дуже складним питанням і етапом стає вибір саме «того самого» ескізу татуювання. Думаю, пояснювати, чому це так важливо, не варто.) Татуювання-це ваша прикраса на все життя! Щоб не помилитися і не пошкодувати про свій вибір і рішення, кращі майстри Києва готові Вам допомогти!