ТАТУ ІЗ ЗОБРАЖЕННЯМ ЛІСУ, ЯК ТАЄМНИЧИЙ СВІТ ДЛЯ ЛЮДИНИ

Таїнство і краса ховається в лісі. Цей образ служить окремим світом для оповідань і легенд безлічі поколінь. У цьому світі життя йде за своїми правилами. Лісові мешканці яскраво описуються в легендах і дитячих казках. Вибираючи тату із зображенням дерев, варто уважно врахувати всі деталі. Наприклад, якщо малюнок складний, в стилі реалізм, то необхідний великий розмір зображення, для промальовування дрібної деталізації. Але можуть бути і мініатюрні ескізи з лісом в інших техніках.

лес тату

ЗМІСТ:

Тату ліс значення несе різне, так як воно залежить від елементів і їх тематики. Наприклад, ранковий ліс зі світанком і першими променями сонця буде символізувати заряд енергії, внутрішнє умиротворення людини, чистоту думок і вчинків. Ліс в темних тонах (нічний, із зображенням сови або вовка на тлі місяця) несе в собі зовсім інший сенс. В такому аспекті людина розкривається, як хижак, готовий заступитися і поборотися за свою свободу і право вибору. Він недоторканний і в будь-якій суперечці має свою точку зору. Тому варто врахувати всі нюанси при виборі зображення, щоб саме цей малюнок міг передати відображення людської душі.

тату человек в лесу

В зображеннях з лісом сенс залежить від різних елементів і їх тематики.

ТАТУ ЛІС: ЗНАЧЕННЯ І ВАРІАНТИ ЗОБРАЖЕННЯ

Виходячи з оповідань, байок і легенд ліс здавна асоціювався з чарівним і барвистим світом. Як гущавина живе за своїми законами, так і людина, що носить дане зображення на своєму тілі, має особисту думку, погляди на життя і власні правила. Вона самокритична і не відкриває душу всім підряд. В оточенні такої людини тільки близькі духом і споріднені душі.

Творчим особистостям так само буде імпонувати дане тату на нозі або передпліччі. Тату рукави ліс наносять чоловіки, що поважають закони природи і схиляються перед могутністю цього непохитного світу. Перелісок гармонійно переплітається з зеленими відтінками. Цей колір символізує життя і безперервний потік енергії.

тату лес на предплечье

Творчим людям так само буде імпонувати дане тату лісу на нозі або передпліччі.

Найчастіше зображується саме хвойний ліс тату. Він може набиватися татуюванням на передпліччі і уособлювати захист і вічну молодість душі. Силует голок хвойних дерев символізує захист. А про молодість нагадує вічно зелений відтінок дерева. Тому носій даного малюнка не полізе першим в бійку, але і не схилиться від страху перед ударом. Людина готова за себе постояти і завоювати місце під сонцем.

Також поширеними варіаціями татуювань є:

 1. Березовий гай втілюється на тілі романтичних і мрійливих людей. Легкість і волелюбність властиві людям з таким тату на нозі.
 2. Буковий Гай сконцентрував в собі енергію рішучості і відважності духу. Вона відмінно підійде сміливим і енергійним людям.
 3. Дубова гущавина покаже справжню мужність володаря, владність характеру і силу духу.
 4. Зимові дерева з гілками без листя символізують тишу внутрішнього світу людини і обережність у виборі своїх дій. Іноді, тату ліс значення несе трагічне… Дерева без листя зображують люди, які втратили супутника життя трагічно, або обпеклися у відносинах і хочуть почати життя з чистого аркуша. Людина в режимі очікування тепла і радості, як і лісові дерева очікують перших променів сонця і приходу весни. Коли особисте життя налагоджується – на голих гілках набивають зелене листя!

роща тату

СИМВОЛІКА ЗВІРІВ І ПТАХІВ В ЛІСІ

Тату ліс на руці часто зображують на задньому тлі, висуваючи на передній план якусь тварину. Нею може бути:

 1. Ведмідь – ця тварина символізує велич господаря і дарує можливість самому розпоряджатися особистим життям, при цьому не звертаючи уваги на оточуючих і їх думку.
 2. Вовк – символ самодостатності і впевненості в собі. Тату ліс на руці з вовком символізує, що маніпуляції з такою людиною не пройдуть – вона знає точно чого хоче від життя! Як правило, ця людина з волі долі воїн-одинак.
 3. Лисиця – хитра і витончена тварина. У людському характері вона уособлює гнучкість, і вміння шукати альтернативу.
 4. Сова – символ мудрості і самоосвіти. Вона підходить розважливим людям.
 5. Ширяючі в небі птахи – це символічне позначення захисту внутрішнього світу людини і контролю над будь-якою ситуацією. ​

Осінній Перелісок символізує спокій і розміреність вчинків. Весняний ліс тату на зап’ясті наноситься оптимістичними і радісними людьми.

Підводячи підсумок, можна сказати, що татуювання з лісовою тематикою символізує:

 • могутність;
 • усвідомленість у виборі своїх вчинків;
 • велич;
 • спокій душі;
 • розважливість думок.

тату сова лес

ВИБІР МІСЦЯ ДЛЯ НАНЕСЕННЯ

Ліс підкорив безліч чоловічих сердець своєю величністю і умиротворенням. Жінки, також не відстають від такого символізму і разом з лісом набивають ведмедицю або будь-яку іншу особину жіночої статі. Таким чином, вони розкривають свою прихильність до природи і краси, що панує в лісових пейзажах.

Ескіз з лісом можна набити на будь-якій зоні тіла, починаючи від ноги і закінчуючи передпліччям або зап’ястям. Слід зазначити, що в зоні плеча може розташовуватися і верхня точка рукава, який покриває всю руку однією композицією і пейзажною лінією з деревами.

На лопатки або груди часто зображують хвойні дерева (ялини, сосни, ялиці, туї) на тлі гір. Ця величність і могутність природи гармонійно переплітаються в одному ескізі і створюють красиву композиційну лінію і сюжет.

тату лес женская

Ліс підкорив безліч чоловічих сердець своєю величністю і умиротворенням, а для жінок Цей знак став символом віри в себе і внутрішнього відродження.

Тату ліс на нозі можна зображати в будь-яких розмірах і варіаціях. Досвідчені майстри здатні створити шедеври або реалізувати практично будь-яку задумку клієнта по попередньо підготовленому ескізу.

Залежно від зони нанесення можна вдатися ще до одного трюку і приховати старі шрами. Такі “відбитки долі” непримітно сховаються під малюнком на тілі і подарують відчуття впевненості його власникові. Ціна даного виду татуювання не вдарить по кишені любителям натільного живопису, а втілена ідея і задумка збережеться назавжди.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО–ПРИКЛАДАМИ ТАТУ ЛІС

Задайте вопрос - мы онлайн!