Летюча миша татуювання

Летюча миша татуюванняТатуювання із зображенням кажана зазвичай виглядає містично, асоціюється з готикою, магією і нічним життям. Звичайно, і краса, і унікальність, і значення татуювання з кажаном безпосередньо залежить від самої тварини. В першу чергу, це абсолютно унікальна істота. Летюча миша – єдиний ссавець, здатний літати. Так що, з давніх часів люди приписували йому всілякі міфічні якості. У Середньовічній Європі кажанів боялися, їх відносили до нечистої сили і асоціювали з демонами. Унікальність цієї тварини не могла залишитися поза увагою: його нічне життя, дикий писк і сон догори дригом.

Звичайно, перша асоціація з кажанами-вампіри. Татуювання з кажаном в такому містичному і страхітливому образі вибирають сильні і цікаві особистості. Їх не злякаєш казками, навпаки, вони самі – дуже яскраві, люблять містику і унікальність. Ще одне, абсолютно протилежне, значення татуювання кажана, залежить від китайської культури. Тут до цих звірят відносяться як до провісників удачі, достатку, благополуччя, довгого життя і тд. Зображенням кажана навіть прикрашали будинки і одяг. У наш час, до цієї мишки ставляться простіше. Звичайно, вона залишається символом нічного способу життя. І це може стати причиною, за якою багато хто робить татуювання з кажаном. З іншого боку, завдяки своєму чудовому зору, вона – символ пильності і зіркості.

Найчастіше в татуюваннях зображують кажана в готичному стилі, на тлі нічного неба, місяця, церкви, або навіть кладовища. Любителі містики вважають, що чим страхітливіше виглядає таке тату – тим краще. Однак, бувають і абсолютно протилежні татуювання. В інтернеті все частіше зустрічаються фото цих, по істині, милих пухнастиків. Виявляється, кажан – істота, зовсім не страхітлива. Як результат – в татуюваннях її теж почали зображувати у вигляді миленької тварини.

В якому вигляді і в якому стилі ви вирішите зробити собі татуювання з кажаном – справа тільки Вашого смаку. Найчастіше набивають їх в реалізмі. Також зустрічаються мініатюрні тату, які повторюють тільки силует миші. Роблять татуювання і в мультяшному стилі. Тоді, мишка, всупереч всім канонам – кольорова і барвиста. Найголовніше-поставитися серйозно до вибору майстра. Адже, незалежно від Вашої ідеї, тільки справжній професіонал зможе зробити дійсно хороше татуювання.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

Задайте вопрос - мы онлайн!