Лев татуювання, тату левиця значення татуювань

Лев татуювання, тату левиця значення татуювань

Серед використовуваних в татуюваннях образів тварин тату Лева відрізняється великим різноманіттям значень і широким поширенням цього символу в багатьох культурах. Лев є древнім і дуже шанованим символом у більшості народів. Так, в буддизмі лев символізує благородство і мужність, щастя і удачу. Він є захисником закону, мудрістю Будди, втіленням хоробрості і духовного завзяття. У Стародавньому Єгипті чином левиці була наділена богиня Сохмет, що втілює спопеляючий жар пустелі і невідворотну відплату. У Греції і Римі лев був втіленням сонячного вогню і царственості, супроводжуючи таких богів, як Аполлон, Геркулес, Артеміда і Юнона.

У біблійній традиції лев символізує царську владу. При цьому, якщо в Старому Завіті цей символ пов’язаний з владою ізраїльських царів, у тому числі і майбутнього визволителя ізраїльського народу, що походить з роду царя Давида, то Новий Завіт робить лева символом Ісуса Христа як небесного царя й володаря над усіма царями земними. В ісламі лев є безстрашним захисником від зла. Крім того, таким епітетом нагороджували особливо ревних борців з «невірними».

У Китаї лева пов’язували з мужністю і сильною енергією. А в культурах Африки лев представав великим творцем і руйнівником. У Європі ж з часів середньовіччя лев традиційно пов’язувався з царюючими будинками, символізував благородство, твердість, силу і відвагу.

Зараз тату Лева перш за все символізує стійкість і завзятість, а також говорить про гордість, справедливість, лютість і владність. Тату лева, що гарчить вказує на агресію і неприступність, нагадуючи про хижу левову натуру і безжальність лева до своїх ворогів.