Значення татуювання лезо

татуювання лезоТатуювання завжди були способом самовираження. Багато людей намагаються знайти якомога більш незвичайні ідеї для тату, щоб підкреслити власну оригінальність. Наприклад, таким особливим є значення татуювання лезо.

Татуюваннями із зображенням тварин, квіточок або написів давно нікого не здивувати. Такі тату можуть бути дуже красивими, символічними і знаковими для своїх власників, однак, індивідуальність вони не підкреслять, адже такі ідеї досить тривіальні. З іншого боку, існують настільки незвичайні ідеї, які зустрічаються вкрай рідко і можуть вражати і навіть шокувати оточуючих. Наприклад, дуже ефектно виглядає на шкірі лезо в реалістичному вигляді, що ніби розрізає шкіру власника тату. Такий натільний малюнок буде не тільки яскраво кидатися в очі, але і нести незвичайний символізм.

Значення татуювання лезо може бути дуже різним, в залежності від бачення власника ідеї. Звичайно образ леза, що впивається в шкіру, не викликає радості або приємних емоцій. Це дуже важкий і навіть сумний образ. Найчастіше, таке тату наносять саме на зап’ясті, і вона дійсно виглядає так, ніби розрізає шкіру. Можуть навіть зображати на самому лезі краплі крові. Звичайно, такий малюнок викликає пряму асоціацію зі спробою суїциду. Однак символічне значення такого тату буде не настільки похмурим. Швидше за все, таким чином людина нагадує собі, що подібний вчинок — це не вихід; завжди і при будь-яких обставин треба цінувати життя і йти до свого, справлятися зі своїми труднощами.

Взагалі символізм самого леза може бути і зовсім іншим. Приміром. Він уособлює такі якості людини, як гострота розуму і мови. Власник такого малюнка завжди знає, що сказати і ніколи не полізе за словом «в кишеню». Він добре володіє своїми емоціями і не дозволяє імпульсу взяти верх над холодним розумом. Ще одна грань символізму такого образу — це зухвалий характер його власника. Можливо, людина хоче підкреслити за допомогою тату своє вміння постояти за себе, своїх близьких і свої ідеали і переконання. При необхідності, вона може бути небезпечним, подібно гострому лезу.

При виборі ідеї у вигляді леза для свого майбутнього татуювання, Ви повинні добре розуміти, що далеко не всі навколишні правильно зрозуміють задумку. А тому, варто добре подумати про те, яким саме буде ескіз, і на якому місці на шкірі його розмістити. Ну і звичайно, найголовніше — вдало вибрати досвідченого тату-майстра.