Значення татуювання лілія

Така прекрасна квітка як лілія має наступні значення-це безсмертя, життя, досконалість і чистота.

Всім відомо, що в сучасному світі Лілія є найпрекраснішим і водночас популярним серед людей символом Сходу, його культури та східних країн загалом. Ця квітка несе за собою прагнення до досконалості, духовного розвитку, безсмертя, чистоти, непорочності, істини і вічності, на щастя. Саме ставлення різних народів до лілії дуже глибоке і до того ж ще різноманітне. Кожна культура знайшла щось унікальне і неповторне в цій квітці, яке буде характеризувати саме їх країну.

Варто зауважити, що Лілія приваблює і інтригує безліч людей по всьому світу досить давно. І причина не тільки в її зовнішній красі. Адже, росте вона в основному в брудних ставках і болотах, але здатна зберегти свою чистоту і привабливість. Саме в цьому природньому факті і ховається унікальність, неповторність і сила такої ніжної, здавалося б на перший погляд, квітки, яка рухається крізь бруд і перешкоди до сонця.

Зустріти згадки про Лотос можна практично в будь-якій азіатській країні, в їх культурі і релігіях. В Індії і буддизмі лотос уособлює пробудження і бажання справжнісінького духовного життя. Таке ставлення також можна віднести до прагненню самої квітки на краще, жити і рости вище і ближче до сонця, не дивлячись на бруд і проблеми навколо. Розпускається ж лілія тільки коли дістанеться до поверхні води. Деякі Писання навіть свідчать, що і сам Будда відродився з квітки саме лілії! Вважалося, що всі буддійські ченці повинні були медитувати тільки в оточенні цих зростаючих квітів для досягнення повного, істинного очищення і спокою. З цієї причини, в більшості випадків її характеризують також як божественну квітку, яка здатна перемагати все зле і темне в цьому світі. Говорячи саме вже про татуювання лілії, то в Індії такий малюнок найчастіше асоціюють з жіночими силами і початком, родючістю. В основному, зображена квітка у формі чаші.

У культурі Древнього Єгипту дуже часто можна зустріти зображення богів разом з лілією. Для них це був знак гострого інтелекту і безсмертя. Лілія навіть служила емблемою для Верхнього Нілу.

У фінікійській, ассірійській, хетській традиціях і легендах квітка несла трохи інше значення — це смерть і відродження, життя після смерті.

Для китайської культури Лілія є одним з їх восьми найсприятливіших знаків. У грецькій культурі і міфах квітку асоціюють з богинею краси Афродітою. Народ племені Майя давав їй значення всієї Землі. Іранці вважали її сонцем, даоси символом людського серця і космічних явищ. В Японії лотос був знаком гідності і цнотливості, а в Тибеті уособлював таємниці світу.

Як підмітили кращі фахівці мистецтва татуювання у Києві , значення малюнка на тілі у вигляді лотоса може багато в чому залежати і від його колірної гами, в якому він виконаний. Вважається, що білий — це душевний спокій і досконалість, червоний — людське серце, пристрасть і любов, синій — це мудрість і знання людини, а рожевий — це завжди божественність.

Аналогом Східної лілії за її значенням є Західна троянда.