Стиль тату Лайн-арт (Lineart)

Основна відмінність татуювання, яке відповідає всім заповідям стилю lineart, полягає в тому, що в його основу покладено виключно криві і прямі лінії. У більшості випадків, майстер не завдає тіні і уникає колірних переходів. Допускається нанесення як двомірних, так і об’ємних об’єктів. Татуювання в стилі lineart цілком може мати в основі кілька кольорів, але плавні їх переходи, як ми вже зазначили, не передбачаються.

Основне завдання лайн-арту полягає в акценті на контурі і формі, без особливої уваги до текстур, затемнень і кольорів. Цікаво, що не всі татуювальники намагаються строго дотримуватися заповідей стилю. У деяких випадках має місце використання точок (однакового або різного розміру), завдяки яким вдається передати деяку гру тіні. Виходить, що в таких випадках має місце комбінація лайн-арту і дотворка, яка приносить непогані результати.

Цікаво, що деякі татуювальники досягли такого майстерного володіння лайн-артом, що можуть створювати зображення, що складаються виключно з ліній, але по реалістичності нітрохи не поступаються аналогам, при виконанні яких використовувався стиль реалізм.

Грамотний майстер здатний втілити в переплетених лініях практично будь-яке зображення: від простої геометричної фігури до портрета. Комбінуючи лінії різної товщини, майстер домагається реалістичності картинки. Орієнтуючись на цю особливість, можна заявити, що лайн-арт дозволяє робити і анімалістичні татуювання, і татуювання в етнічному стилі, і багато інших.

Оволодівши стилем lineart, майстер готовий працювати з переважною більшістю зображень. Звичайно, він може задовольнити бажання клієнта, який хоче отримати не конкретне зображення, а, приміром, вигадливий лінійний орнамент, який би підкреслював достоїнства його тіла.

У цій ситуації майстер може зробити лайн-арт татуювання на основі етнічних мотивів, яке б приходило в рух разом з м’язами носія, підкреслюючи його силу і значимість.

Можна відзначити, що лайн-арт татуювання взагалі було предком всіх сучасних стилів. Майстри минулого, які не володіли технологічним обладнанням, працювали вручну, а тому змушені були засновувати найскладніші свої візерунки лише на правильно нанесених лініях. Таким чином, lineart – це справжня класика татуювання.