Татуювання лінія

Татуювання лінія
Досвідчені фахівці тату поділилися дуже інтригуючим фактом. Одними з найцікавіших і привабливих татуювань на тілі людини вважаються тату, виконані з задумкою, в простому, не складному стилі, з використанням найпростіших елементів і деталей. Таких як, наприклад, точки, лінії.

Найчастіше, звичайно ж, такі деталі, елементи можна зустріти в стилі тату графіка. За допомогою різних ліній, точок можна створювати дуже цікаві, унікальні, в деякому сенсі Експериментальні малюнки, візерунки. Все, на що вистачить фантазії у вас і у Вашого тату-майстра!) При чому ескізи можуть виявитися дуже легкими, мініатюрними і не хитромудрими, так і досить оригінальними, складними і масштабними.

Наприклад, популярний в останні роки стиль дотворк. Він має на увазі виконання натільного малюнка за допомогою крапочок, які малюються з певною відстанню один від одного, створюючи незвичайний візерунок. В основному таке татуювання виконується в чорно-білому варіанті, але і також, нехай і рідко, зустрічаються червоні вставки. Також зустрічаються в такому виконанні різні орнаменти, квіти, інші малюнки. Досить часто стиль дотворк використовується в якість заднього плану, фону у вигляді точок для основного малюнка, його обрамленням.

Звичайно ж, використовуючи виключно такі елементи в татуюванні як лінії і точки, швидше за все, вийде якась геометрична фігура або те, що нагадує її. Дуже цікаво і красиво виглядає, коли багато ліній і відрізків, переплітаючись, утворюють одну фігуру, цікаву ілюстрацію. Для такого стилю підійдуть такі малюнки, як піраміда, квадрати, трикутники і тому подібні фігури. Дуже цікавим і популярним останнім часом стало зображення з допомогою переплетення ліній контуру татуювання у вигляді тварин, квітів, сузір’їв, рослин та інших явищ і предметів. Часто ескіз виконується з елементами абстракції.

І, нарешті, важливим моментом є правильно підібраний ескіз. Дуже важливо, щоб у Вашого майстра був розвинений ще й естетичний смак. Адже від правильно підібраних геометричних фігур, вдало скомпонованих ліній і сплетінь в ескізі, малюнку залежить зовнішній вигляд малюнка, що не змивається, на вашому тілі.Татуювання залишиться з Вами на все життя! Тому не варто поспішати, економити в цьому питанні. Запишіться на консультацію з майстром і уточніть всі можливі нюанси з ним!