Значення татуювання лисиця

Значення татуювання лисицяТатуювання із зображенням лисиці може мати такі значення-довголіття, дотепність, хитрість, грайливість, достаток. Насправді, приписувати такому татуюванню можна величезну кількість значень і асоціацій з твариною лисицею.

У різні часи до лисиць ставилися по різному в різних країнах. Нею то захоплювалися, то навпаки ненавиділи і зневажали. Наприклад, в татуюваннях Японії навіть склалися прикмети про лисиць. Вважається, що на місцевості, де не мешкають лисиці, не можна будувати будинки і села — до нещастя і невдач. Це є доказом хорошого і позитивного ставлення людей до цієї тварини. Символом багатства і достатку в Японії вважається білий лис. Навіть в народі було популярним ліпити з глини формочки лисиці і прикрашати ними свої будинки. Це до того ж служило і своєрідним амулетом. Біля них зазвичай також зберігали ключі від сараїв і комор з рисом та іншими продовольствами. Вони вірили, що це принесе хороший урожай і багатство в будинок.

Якщо ж говорити про сучасне ставлення людей до цієї тварини, воно змінилося не кардинально, а лише придбало сучасних фарб. Татуювання з лисицею часто символізують успіх в кар’єрі, на роботі, бізнесі. Вважається, що такий малюнок на тілі буде служити мотивацією і додатковим стимулятором для розвитку і зростання своїх здібностей і кращих якостей.

Стародавні китайці ж вірили, що до п’ятдесятого року життя лисиця здатна перевтілитися в жінку, через століття — в дівчину, а тисячоліття — абсолютно будь-якоу людину чоловічої або жіночої статі. З цієї причини в Китаї часто можна почути, що лисиця символізує довголіття.

Варто також згадати і те, що стародавні римляни навпаки не були в такому захваті від цієї тварини. Лисицю вони сприймали як щось демонічне і пекельне. Скандинавська культура згадує про неї як про символ обману і зради. Крім усього іншого, не тільки вони такої думки були про лисиць. І наші слов’янські народи згадували про лисицю у своїх казках і міфах як про хитре, підле, нечесне створення. Такої ж думки дотримувалися скандинави і північноамериканські племена в своїх легендах.

У культурі Древнього Єгипту також можна зустріти думку, що це уособлення лицемірства, підступності, а також порочності.

В реальному ж світі лисиця є дійсно дуже хитрою і обережною твариною — хижаком. До того ж вона досить розумна і кмітлива — її надзвичайно складно заманити в пастку. Швидше за все, саме з цієї причини багато християнських народів стали її сприймати як посланника диявола.

Як стверджують фахівці одного з кращих тату салонів в Києві «Альянс», татуювання з лисицею наважуються зробити в більшості випадків дівчиата, прекрасна половина. Причиною цього може послужити грайливість і невелика вітряність тварини.