Тату “Лисиця” – значення татуювань

Тату "Лисиця" - значення татуювань

Значення даного татуювання має масу різних тлумачень, заснованих на різноманітті символу. Кожен народ володів унікальним ставленням до лисиці, вихваляючи або ненавидячи певні особливості її поведінки. Китайці кажуть: “Там, де не знайти лисицю, – не варто засновувати село”, що говорить про їх хороше ставлення до хижака. У Китаї лисиця також символізує довголіття. Легенда свідчить про те, що в 50 років лисиця здатна обернутися жінкою, в 100 – юною прекрасною дівою, а в 1000 здатна приймати і чоловічий, і жіночий образи.

Японська культура вже давно зробила це тату символом багатства, а тому татуювання з цієї хижачкою дуже улюблене підприємцями з Країни висхідного Сонця.

Римляни, навпаки, не надто прихильно ставилися до лисиці, називаючи її вогненним демоном. Нерідко лисиця асоціюється у слов’ян з обманом, підступом і спокусою, адже саме такою представляють лисицю народні казки.

Цікаво, що представники багатьох культур помічали, що лисиці – це тварини які не чужі відвертим сексуальним ігрищам. У тому випадку, якщо лисиця прийняла рішення про перетворення в представника людської раси, неможливо було і уявити більш ненаситного і пристрасного партнера. Нерідкі випадки, коли саме лисиці-перевертні вбивали людину прямо на любовному ложі.

Склалося так, що татуювання з образом лисиці, здебільшого, користується популярністю у представниць прекрасної статі, але це тату цілком може стати відмінною прикрасою тіла солідного і представницького чоловіка, що володіє гострим розумом і почуттям гумору.