Значення татуювання лис

татуювання лисТатуювання із зображенням тварин — одні з найпопулярніших, якщо не найпопулярніші. Кожна людина схильна асоціювати себе з якоюсь твариною, вважаючи, що у них є спільні якості. Тому будь-яке звірятко на шкірі матиме особливий символізм. Розберемо значення татуювання лис.

Лис або лисиця — це гарний пухнастий лісовий звір, який дуже естетично буде виглядати на шкірі в якості тату і просто як прикраса. Однак це буде не просто красиве зображення, але і дуже символічне. Адже лис зустрічається в культурі і епосі багатьох народів світу, від слов’ян — до японців.

Значення татуювання лис може бути і позитивним, і нести не саме позитивне значення. Наприклад, в слов’янських казках лисиця завжди була хитрим і лукавим персонажем. Вона могла обвести навколо пальця як хороших персонажів, як наприклад, колобок; так і своїх «колег»: вовка або ведмедя. Так що швидше за все, якщо людина вибирає лисицю в якості ідеї для своєї майбутньої тату, бажає проявити свої якості: хитрість, спритність і дотепність.

Особливе значення у лисиці як символу було в японському епосі. Там вірили, що деякі лисиці є перевертнями і можуть приймати вигляд людини. При цьому вони володіють магічним умінням навіювання. В цьому є паралель зі слов’янським хитрим лисом. Тільки японські лисиці не просто могли перехитрити своїм інтелектом, а володіли справжньою магією і могли вселити оточуючим абсолютно все що завгодно. Таких лисиць називали кіцуне і в татуюваннях вони зображуються завжди в магічному, чарівному вигляді. При цьому найголовніше — зобразити красивий, пишних хвіст.

А ось в китайській культурі лисицю асоціювали з духами померлих. Багато людей, побачивши лисицю, щиро вірили, що це — душа загиблого родича. Тому до цієї тварини ставилися з особливою повагою і пошаною.

Татуювання із зображенням лис буде характеризувати свого власника як людину розумну і хитру, спритну і моторну, незалежну і норовливу. Такий малюнок обере людина творча, з нестандартним мисленням і хорошою самооцінкою.

Лисиця в тату виглядає цікаво і впізнавано і в чорно-білому графічному варіанті, і у великому реалістичному вигляді, і в оригінальному кольоровому варіанті, наприклад, в стилі акварель. При цьому, така ідея для тату дуже універсальна і підійде і чоловікові і дівчині, будь-якого віку і соціальних положень. Головне — грамотно підібрати ескіз і місце розташування на шкірі.