Тату Кінь, Кінь, Єдиноріг, Пегас – значення татуювань

Тату Кінь, Кінь, Єдиноріг, Пегас - значення татуювань

Кінь вже в глибоку давнину став твариною глибоко символічною. З моменту приручення кінь став невід’ємною частиною життя людини, допомагаючи йому в праці, і у війні. Він уособлює витривалість, швидкість, мужність і величезну життєву силу. Вміння їздити верхи повністю перетворювало життя людини, давало йому можливість підкорювати далекі землі. Кінь – це пряма асоціація з плодючістю і життєвою силою. Нерідко він позначає свободу, вітер, простір і відданість.

Кінь – це тварина не тільки сонячна, але і місячна, адже вона має відношення і до вогненної, і до водяної стихій. Вірування безлічі народностей говорять про те, що кінь не тільки допомагає пересуватися різним богам, а й допомагає покійним потрапити в царство мертвих. Кельти вважали, що кінь символізує життєві зміни. Китайці вважали, що ця чудова тварина може мислити логічно. Єдиноріг, який дуже близький коню, уособлює ідеальну красу і чистоту душі.

Досить часто можна зустріти людину, яка вирішила прикрасити своє тіло саме татуюванням із зображенням коня. Якщо тату коня має крила, то воно символізує абсолютну духовну свободу і прагнення до нових відкриттів. Татуювання у вигляді коня може впевнено називатися оберегом, що захищає носія і дозволяє йому розвивати власну інтуїцію. У давнину поширена була думка про те, що тату черепа коня – це прекрасний засіб для того, щоб відлякати темні сили.

Тату у вигляді коня найкращим чином підходить людям оптимістичним, енергійним і наполегливим, які не чужі романтиці і дивним вчинкам, які абсолютно не зрозумілі оточуючим.

Єдиноріг-це міфічна тварина, яка символізує цнотливість. Видається він у вигляді білосніжного коня зі спіральним рогом на лобі, а іноді з крилами. Згідно з середньовічними легендами і казками, він зіграв важливу роль. На ньому їздили чарівники, людина, що побачила його, могла розмовляти різними мовами. Тільки невинна незаймана могла приборкати єдинорога, і тоді він ставав ручним. Тому таке татуювання частіше роблять дівчата, як символ чистоти, невинності, прозорості намірів.

Єдиноріг володів магічною силою, корисною для людей. Ріг його був протиотрутою від усіх хвороб і бід, а сльози були чарівними і зцілювали як фізичні каліцтва, так і емоційні страждання.

У китайській міфології, єдиноріг був символом довгого життя, радості, справедливості, чесності і мудрості. Часто зустрічається і в грецькій міфології. У християнстві Єдиноріг був символом Благовіщення і означав силу, мужність, невинність і чистоту.

Татуювання Єдиноріг є потужним оберегом. Підійде дівчатам, які хочуть підкреслити свою непорочність, і хлопцям, щоб висловити свою силу. Кольори можуть бути різними.

Пегас – крилатий кінь, улюбленець муз. Пегас – дитя Горгоны Медузи і Посейдона, з’явився на світ після того, як Персей відрубав голову Медузи. Вважається найчистішою і найсвітлішою істотою, не дивлячись на таких грізних прабатьків. Згідно давньогрецької міфології, Пегас доставляв Зевсу на Олімп громи та блискавки, і, враховуючи цей факт, його ще називали Лувійським богом грози. Пегас міг своїм копитом вибивати джерела, з яких черпали натхнення поети. Так у гаї Муз виникло джерело Гіпокрена, який існує в Греції, і по сей день. Пегас був символом Слави, оскільки і Пегас і Слава крилаті. А вираз «осідлати Пегаса» означає стати поетом.

Татуювання із зображенням Пегаса символізує свободу духу, прагнення до чогось загадкового, натхнення і споглядання прекрасного. Білий Пегас, зображений в польоті, означає Швидкість, легкість, пристрасть до свободи.

Татуювання із зображенням Пегаса, дуже гарно виглядають на спині або на руках, великих розмірів, для того, що б показати велич цього таємничого божества. Якщо Ви хочете що б натхнення було Вашим супутником, а в своїй творчості злетіти до небес, то татуювання Пегас допоможе Вам досягти своїх цілей.