Лотос квітка значення татуювань

Лотос квітка значення татуювань

Лотос – це найбільш відомий, універсальний і загальновизнаний символ культури Сходу. Це тату символізує досконалість, кругообіг життя і смерті, прагнення до істини, вічність і чистоту, родючість, божественність, безсмертя, світ, боротьбу… Татуювання із зображенням лотоса може мати безліч різних значень. У кожній культурі зображення лотоса виявилося наповнене особливим, неповторним змістом. У Древньому Єгипті вважалося, що саме лотос дає жерцям можливість звертатися з молитвами до бога сонця і контролювати розливи Нілу. У цій країні лотос вважався наділеним божественними якостями і протегував інтелекту. На жалобних церемоніях в Ассирії і Фінікії вінки з лотоса служили символами воскресіння і переходу душі до нового життя. В Індії вірять, що лотос виріс з тіла бога Вішну під час обмивання і дав життя богу Брахмі, що дарував людям духовну освіту. Тому лотос символізує початок і досконалість. Згідно переказам, сам Будда народився з квітки лотоса. Крім того, лотос служить троном для медитації різних буддійських святих, символізує жіночий початок і родючість. У китайському буддизмі ця квітка стала втіленням рішучості, твердості, стійкості і цнотливості. А стародавні греки і римляни вважали лотос атрибутом богині Афродіти. Молоді пари отримували його в дар в якості символу вічної любові. В Ірані ця квітка символізувала сонце, у майя-саму Землю, а в Японії – цнотливість.

Татуювання лотоса може мати різні значення в залежності від його кольору. Тату Білий лотос символізує духовну досконалість, червоний – чисте серце, любов і пристрасть, блакитний – знання і мудрість, а рожевий – божественність.

У будь-якому випадку основним значенням цього тату лотоса є символіка народження нового життя, що робить цей символ чисто жіночим. Тому татуювання із зображенням лотоса для чоловіка навряд чи підійде, а ось для жінки воно буде практично універсальною.