Значення татуювання ловець снів

Значення цього давнього знака — це загадковість спокій, оберіг і захист, талісман для його носія.

Звичайно ж, існує безліч різних візерунків для сучасного татуювання з давньої індійської культури, які до того ж наповнені глибоким змістом. Але за спостереженнями фахівців одного з кращих тату салонів Києва, саме Ловець снів займає перше за популярністю і поширеністю зображення. Це свого роду стало візитівкою всім традиційним малюнкам цього народу. Своїми яскравими фарбами і хитромудрими лініями і переплетеннями цей символ заворожує багатьох бажаючих прикрасити своє тіло чимось незвичайним і загадковим.

Ловець снів об’єднав неймовірну привабливість і красу традиційних індіанських візерунків і магічне, таємниче значення і сенс знака. Малюнок з давніх часів і до нині вважається дуже потужним і сильним оберегом для його носіїв. Для багатьох, які зробили таке татуювання, Ловець снів може стати корисним талісманом! У цей малюнок входить намальована павутина, яка розташована по колу, і зав’язані в це коло різнокольорові й яскраві пір’я. Також можна побачити варіанти, коли в коло домальовують всілякі намиста і гілки або інші традиційні предмети індіанців. До речі, дуже важливо, щоб пір’я на ловці снів було зображено не більше трьох!

Справжні ж ловці снів індіанці робили з гілок верби. Також це могли бути звичайні нитки, обов’язково пір’я орла або сови. Прикрашали ними зазвичай спальню, місце над ліжком. Вішали його для того, щоб він відганяв нехороші і страшні сни. Від цього і така назва знака. Вже згодом таке зображення стало національним символом і практично кожен житель країни має на своєму тілі таке татуювання.

Якщо ж розділити амулет ловця снів на частини, то окремо павутина служить захистом від поганих думок і снів і притягує позитивні емоції. Це допомагає людині бачити тільки хороші сни і спати міцно і спокійно. Навіть погані і злі сили, які так лякали Індіанський народ, боялися цей оберіг. Дуже часто, підключаючи свою фантазію, люди зображали цей знак в поєднанні з тваринами, яких вони любили і поважали. Це може бути ведмідь, вовк або частини їх образу-лапи, кігті, оскал.

Цікавим фактом залишається і те, що таке зображення використовували і в Сибіру. Хоча там він використовувався для шаманських і магічних цілей жерцями і чаклунами. Робили це для того, щоб вони могли ясніше і точніше розуміти і запам’ятовувати свої бачення і сни.

У сучасному ж світі бажання набити татуювання підкріплене бажанням пізнати самого себе і свої внутрішні , духовні сили. Через це ставлення до цього зображення на сьогоднішній день дуже шанобливе і обережне. До того ж воно приваблює своїми яскравими фарбами і можливістю зобразити у різних варіаціях, підключаючи всю свою фантазію і уяву в цей оберіг.

Фахівці відзначають, що набивати такий малюнок краще на шиї або плечі. Це потрібно, щоб малюнок був зроблений недалеко від голови, в яку надходять думки і сни, хороші і погані. Правда, варто також зазначити і зрозуміти, що без повної віри в магічну силу і значення цього малюнка його сила не буде діяти. Крім татуювань ловці снів прикрашають різні намиста, браслети і сережки, кільця.

Ця татуювання пронесло своє значення і важливість через століття і народи, і залишилося таким же популярним і привабливим для людей усього світу.